Aşkın Tarifi Çukur’u Cam Tavanlar da Kuruluş Osman’ı Geçemedi! Eskiler Bitmeden Yaz Dizilerine Rahat Nefes Yok

Aleyna

Haberler

11 Haziran 2021

Aşkın Tarifi Çukur’u Cam Tavanlar da Kuruluş Osman’ı Geçemedi! Eskiler Bitmeden Yaz Dizilerine Rahat Nefes Yok

Kuruluş Osman ve Çukur sezonun en iddialı yapımlarıydı ve Çukur bu hafta ekranlara tamamen veda eden diziler arasında yer aldı. Kuruluş Osman ise 23 Haziran’da 64. bölümle birlikte artık sezon finali yapacak. Diğer birçok dizi final ya da sezon finaline giderken Kuruluş Osman’ın 23 Haziran’a kadar ekranlarda olacak olması izleyicileri sevindirdi. Ancak yeni yaz dizileri için pek aynı şeyi söyleyemeyeceğiz tabii ki…

Aşkın Tarifi Çukur’da Kaldı


TOTAL’in yaptığı reyting açıklamalarına göre Pazartesi akşamları Show TV’de ekranlara gelen ve final bölümü ile izleyicilerin karşısında olan Çukur yine tüm reytingleri kendi hanesine yazmayı başarmış.

Aynı gün henüz ilk bölümü ile Kanal D’de ekranlara gelen Aşkın Tarifi ise Çukur’dan sonra Maraşlı ve Kağıt Ev’in de arkasında kalmış. Bir yandan eski alışkanlıklar bir yandan da sevilen dizilerin vedaları nedeniyle Aşkın Tarifi maalesef bu yarışta epey gerilerde kalmış.

Cam Tavanlar İçin de Aynı Sonuç

Aynı şekilde Çarşamba akşamları ATV ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman dizisi de Show TV’de başlayan Cam Tavanlar dizisine aynı sonucu yaşatmış. Kuruluş Osman’ın ardından Sen Çal Kapımı ve hatta Sadakatsiz tekrarı dahi yeni dizinin önünde yer almayı başarmış. Oldukça iddialı senaryolar ve oyuncularla yaz sezonuna bomba gibi girmeyi hedefleyen yeni diziler için bu durum biraz hüsran yaratmış olsa da bu durumun kalıcı olmayacağı da ortada.

blank


Bilindiği gibi Çukur, Maraşlı ve Kağıt Ev dizileri zaten final yaptıkları için Aşkın Tarifi önümüzdeki hafta itibariyle biraz daha nefes alacak gibi görünüyor. Ve tabi aynı durum Cam Tavanlar için de geçerli.

blank

Ancak başrollerinde Kubilay Aka ve Bensu Soral’ın yer aldığı Cam Tavanlar için durum bir iki hafta daha bu şekilde gidebilir. Zira Kuruluş Osman bitmeden Cam Tavanlar’ın şimdilik pek şansı yok gibi görünüyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz