İmkansız Olanın Peşinde! Hazal Kaya Takipçilerinden Çok Garip Şeyler İstedi

Aleyna

Haberler

11 Haziran 2021

İmkansız Olanın Peşinde! Hazal Kaya Takipçilerinden Çok Garip Şeyler İstedi

Ünlü oyuncu Hazal Kaya, Netflix’te başrol oynadığı “Pera Palas”tan epey etkilenmişe benziyor. Çünkü zaman yolculuğunun sırlarını takipçilerine sormaya başladı!

Hazal Kaya

Hazal Kaya, efsane dizi “Aşk-ı Memnu” ile patlama yaptığında henüz 17 yaşındaydı. “Adını Feriha Koydum” ile yıldız haline geldiğinde ise sadece 21! Hayatında her şey çok hızlı gelişen oyuncu, kısa zamanda kariyer basamaklarını tırmandı. Hayatının aşkı ve meslektaşı Ali Atay’la karşılaşması da erkenden gerçekleşen ve hayatını değiştiren olaylardan biriydi. Şimdi de, 30 yaşında, çok mutlu bir evliliği ve dünyalar tatlısı bir oğlu olan, hayran kitlesi yurt dışına taşmış, başarılı bir oyuncu. Öyle ki, Netflix Türkiye’nin orijinal dizilerinden birinin başrolünde oynayarak atabileceği en büyük adımlardan birini atıyor!

Şimdi de Gazeteci Oldu

Hazal Kaya

Ünlü oyuncu, “Pera Palas” dizisinde Esra adında bir gazeteciye hayat verecek. Meşhur Pera Palas Oteli ile ilgili yazı yazmakla görevlendirilen Esra, otelle ilgili bir sır keşfedecek. Otelin odalarından birinin 1919 yılına açılan bir kapı olduğunu görecek! 1919 yılı İstanbul’unda kendini siyasi komploların ortasında bulan Esra, o yılların hiç de bildiği gibi olmadığını anlayacak. Dizinin gece hayatıyla bir ilgisi var mı, henüz bilmiyoruz. Ama Hazal Kaya rolü için şan dersleri almaya başladı ve tutkunu olduğu müziğe daha fena sardı!

“İmkanı olan da atsın”

Hazal Kaya

Hazal Kaya, çok özlediği yıllara dair şarkılar dinliyor. Müzik paylaşımlarının dozu “Pera Palas” ile daha da artmaya başladı. Ama Instagram’daki son şarkı paylaşımına bakarsak, ünlü oyuncunun bu kez çok garip istekleri var!

blank

Beni 2000’lerin başına atıp gelin bir be, ne olur. Ama 30 yaşında olacağım, bu halimle atacaksınız yani. İmkanı olan DM atsın” diyen oyuncu, belli ki “Pera Palas”tan hayli etkilenmiş!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz