Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer’in Bebek Bekledikleri Haberi Doğru Değilmiş! Her Şey Bir Yorumdan Çıkmış Olabilir

Aleyna

Haberler

11 Haziran 2021

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer’in Bebek Bekledikleri Haberi Doğru Değilmiş! Her Şey Bir Yorumdan Çıkmış Olabilir

Bugün sosyal medyanın en önemli konularından birisi Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer çiftine dair haberlerdi. Sosyal medyaya düşen bir iddiaya göre Kıvanç Tatlıtuğ sonunda hayaline kavuşuyor ve baba oluyor. Gerçi henüz çiftin kendisinden böyle bir açıklama yapılmamasına rağmen şimdi de bir karşı iddia ortaya atıldı. İşte bu konudaki son duyumlar!

Başak Dizer Hamile Değilmiş

Magazin dünyasının örnek çiftleri olarak kabul edilen Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer ilişkisi için bugün herkesi sevindiren bir iddia gündeme geldi. İddiaya göre çiftin mutlu evlilikleri bir adım ileriye taşınıyor ve çift bir bebek bekliyordu. Başak Dizer’in hamile olduğuna dair iddialar bir anda sosyal medyada ışık hızıyla yayılırken çiftten bu konuda herhangi bir doğrulama ya da yalanlama gelmedi. Ancak Birsen Altuntaş’ın haberine göre bu haber doğru değilmiş. Genellikle söylediği her şeyde nokta atışı yapan magazin dünyasının ünlü ismi Birsen Altuntaş “Aşkları ve birbirlerine olan bağlılıklarına bayıldığım Başak Dizer ve Kıvanç Tatlıtuğ hakkında çıkan bebek haberi doğru değilmiş” diyerek bir açıklama yayınladı. Bakalım bu iddialardan hangisi doğru. Başak dizer gerçekten hamile mi? Yoksa bunlar yanlış birer iddia mıydı hepsi kısa sürede çift tarafından açıklanacaktır.

Mutlu ve Takdir Edilen Çift

Kıvanç tatlıtuğ başak dizer

Aşk-ı Memnu setinde tanışan Başak Dizer ve Kıvanç Tatlıtuğ çifti 2016 yılında evlenmeye karar vererek Paris’teki Türk Büyükelçiliği’nde, yaklaşık 50 kişinin katıldığı bir törenle evlenmişlerdi. Törene Tatlıtuğ’un annesi Nurten Tatlıtuğ sağlık sorunları nedeniyle katılamasa da yakışıklı oyuncu annesine nikâh anını 3G sistemiyle canlı olarak izletmişti. Başak Dizer’in nikah şahitliğini Deniz Marşan ve Tamer Yılmaz yaparken Kıvanç Tatlıtuğ’un nikah şahitleri ise Kerem Çatay ve menajeri Gaye Sökmen olmuştu. O günden beri mutlu bir evliliğe sahip olan çiftin bebek haberlerini de almaktan hepimiz onlar gibi mutlu olacağız.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz