Artık Gizlenmiyorlar! Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece Sevgilisini Paylaşmaya Doyamadı

Aleyna

Haberler

11 Haziran 2021

Artık Gizlenmiyorlar! Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece Sevgilisini Paylaşmaya Doyamadı

Ünlü oyuncu Eda Ece, uzun zamandır Anadolu Efes’in başarılı basketbolcusu Buğrahan Tuncer’le birlikte. Sosyal medyada paylaşım yapmayan çift, şampiyonluk için bir istisna yaptı.

Eda Ece

Eda Ece, fenomen dizi “Yasak Elma”da oynadığı Yıldız karakteriyle kariyerinin zirvesine çıktı. Eee, bu zamanda beşinci sezonuna giren bir dizide başrol oynamak kolay değil! Esprili tavrını oynadığı karaktere de yansıtan Eda Ece, Yıldız’ın da en az “Yasak Elma” dizisi kadar fenomen olmasını sağladı. Böylece, sadece güzel bir yüzden ibaret olmadığını, oyunculuk yeteneğinin de çok iyi olduğunu herkese kanıtladı.

Eda Ece Buğrahan Tuncer

Öte yandan, “Yasak Elma” ona özel hayatında da şans getirdi. Ünlü oyuncu, neredeyse dizinin başladığı günlerden beri başarılı basketbolcu Buğrahan Tuncer’le birlikte. Ne var ki, basında çıkan haberlere göre bu ilişkide sular hiç durulmadı. Defalarca ayrılıp barışan çiftin, son olarak bu yılın başlarında tekrar bir araya geldiği konuşuldu. Ama Eda Ece ayrılık söylentilerine ilginç bir şekilde nokta koydu.

“Koya koya bunu mu koydun?”

Eda Ece Buğrahan Tuncer

Aşklarını gözlerden uzak yaşayan Eda Ece ve Buğrahan Tuncer çifti, neredeyse hiç sosyal medya paylaşımı yapmıyor. Ama en ufak hareketleri bile didik didik edildiği için haklarındaki ayrılık haberlerinin tümü sosyal medyadaki hareketleri yüzünden çıkıyor. Neyse ki, Eda Ece, “Çok fazla resim koymuyoruz. Ayrıldı, barıştı diye magazin haberi oluyoruz. Biz öyle bir çift değiliz” sözleriyle iddialara son noktayı koydu. Paylaşım yapmama kararının en büyük istisnası ise Anadolu Efes’in şampiyonluğu sayesinde geldi.

Buğrahan Tuncer Eda Ece

Sevgilisiyle uzun bir aradan sonra ilk kez fotoğraf paylaşarak şampiyonluğu kutlayan Eda Ece, hayli ilginç bir tepki aldı: “Bir sürü resmimiz var. Koya koya bunu mu koydun?” Sevgilisine hak veren ünlü oyuncu, o paylaşımı kaldırdı. Ama bugünkü şampiyonluk kutlamasına dair en özel video Eda Ece’den geldi!

Boğaz manzarası eşliğinde şampiyonluğu kutlayan Anadolu Efes kadrosu oldukça mutlu görünüyor. Tekrar tebrik ediyoruz!

Benzer Haberler

Özlemisliyen 14 Haziran 2021

Allah ayırmasın ya💙

Yorum Yaz