Aşkın Tarifi’nin Yıldızları Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk’ten Menemen Sahnesi Açıklaması Geldi: “Erotik Anlarla…”

Aleyna

Haberler

16 Temmuz 2021

Aşkın Tarifi’nin Yıldızları Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk’ten Menemen Sahnesi Açıklaması Geldi: “Erotik Anlarla…”

Kanal D’nin fenomen dizisi Aşkın Tarifi’nin sevilen oyuncuları Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk izleyicilerin sorularını yanıtladı. Ünlü ikili olay menemen sahnesi hakkında da açıklama yaptı.

aşkın tarifi-kadir doğulu-serra arıtürk

Kanal D bu sezon ekrana getirdiği Aşkın Tarifi ile herkesi ekranlara kilitlemeyi başardı. Kebap ustası Fırat’ın restoran sahibi Naz ile çıktığı sürprizlerle dolu aşk hikayesine tanık olduğumuz Aşkın Tarifi, bu yazın en ses getiren yapımlarından biri oldu. Oyuncu kadrosunda Cem Davran, Alper Saldıran,Yasemin Baştan, Ümmü Putgül, İdil Sivritepe gibi isimlerin yer aldığı dizinin başrollerinden biri ise daha önce Küçük Sırlar, Fatih Harbiye, Vuslat gibi projelerde gördüğümüz Kadir Doğulu var.

aşkın tarifi-kadir doğulu-serra arıtürk

Aşkın Tarifi’nde ünlü oyuncu Kadir Doğulu’nun partneri ise hepimizi çok şaşırtmıştı. 1998 doğumlu Serra Arıtürk, ilk olarak müzik çalışmaları ile kendini tanıtmıştı. Kendimi Bilmeden, Kimse Yok, Olmazdım gibi şarkılar ile ününe ün katan fenomen isim şimdilerde Aşkın Tarifi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşıyor.

Menemen Sahnesine Açıklama Geldi

Hatırlarsanız daha dizi başlamadan önce tanıtımlarda yer alan menemen sahnesi olay olmuştu. Kadir Doğulu’nun dizideki bir sahne için Serra Arıtürk’ün göğsünden menemen yemesi gündeme bomba gibi düşmüş ve çok konuşulmuştu. Dizinin tanıtımında yer alan bu sahne, gündemi oldukça meşgul etmişti.

aşkın tarifi-kadir doğulu-serra arıtürk

Olay sahne hakkında dizinin yıldızları Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk’ten ilk açıklama geldi. Onedio’nun Youtube kanalı için kameranın karşısına geçen ünlü ikili hayranlarından gelen soruları yanıtladı. Tabii ki ikiliye menemen sahnesi hakkında da bir soru geldi. O sahne hakkında konuşan ikili sahnenin olay olmasının sebebinin menemenin tuzlu bir yemek olması olduğunu dile getirdi.

aşkın tarifi-kadir doğulu-serra arıtürk

Menemen sahnesi hakkında konuşan Kadir Doğulu “Bu romantik anlarla, erotik anlarla, fantezik anlarla hep şekerli gıdalar nedense ilişkilendirilmiş çilek gibi, krem şanti gibi… Bu olunca sıkıntı olmuyor bir sürü dizilerde, filmlerde, nerelerde görüyoruz. Ama bizim ki biraz tuzlu olunca herhalde bağdaştıramadıkları için olay oldu.” dedi. Ünlü ikili videodaki keyifli halleri ile dikkat çekti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz