Merve Dizdar Ayrılık Sonrası Her Gün Ayrı Bir Alemde! Erşan Kuneri Setinde Öyle Eğlendi ki…

Aleyna

Haberler

16 Temmuz 2021

Merve Dizdar Ayrılık Sonrası Her Gün Ayrı Bir Alemde! Erşan Kuneri Setinde Öyle Eğlendi ki…

Merve Dizdar, son günlerin en çok konuşulan isimlerinden biri. Güzel oyuncuyu bu kadar dillere dolayan ise, Masumlar Apartmanında sergilediği performansın yanı sıra, eşinden ayrıldığı şu günlerdeki eğlenceli halleri.

Merve Dizdar Altın Çağını Yaşıyor

Merve Dizdar hayatımıza uzun bir süre önce girdi. Ancak popülerliğini kazanması Eltilerin Savaşı ile oldu. Masumlar Apartmanı’nda hayat verdiği Gülben karakteri ise onu zirveye taşıdı. Öyle sanıyoruz ki bu yıl güzel oyuncunun altın çağı oldu.

blank

Merve Dizdar, Masumlar Apartmanı’nda öyle bir oyunculuk sergiledi ki, hepimiz Gülben’in dizide yer alan bir karakter olduğunu unuttuk. Yanımızda yöremizde yaşayan gerçek biri olduğunu düşünmeye başladık. Karakterler bu kadar gerçekçi olunca da dizi reyting listelerinin en üst sırasına yerleşti.

Başarılı Oyuncular Erşan Kuneri’de Toplandı

blank

Merve Dizdar’ın ve Safiye karakterine hayat veren Ezgi Mola’nın performansları böylesine göz doldurunca, yetenekli oyunculara üst üste teklifler yağmaya başladı. Bu tekliflerden biri de Cem Yılmaz’dan geldi. Netflix için çekilecek olan Erşan Kuneri dizisinde rol almak için evet diyen kız kardeşler çekimlere başladı.

blank

Erşan Kuneri çekimlerinde Ezgi Mola ve Merve Dizdar’a Nilperi Şahinkaya, Uraz Kaygılaroğlu, Bülent Şakrak, Çağlar Çorumlu, Cem Yılmaz ve usta oyuncu Zafer Algöz gibi isimler eşlik etti. Bu kadar yetenekli oyuncuların bir araya gelişi, Erşan Kuneri’den beklentileri yükseltti.

Merve Dizdar Ayrılık Acısını Çabuk Atlattı

blank

Tam Masumlar Apartmanı’nın sezon finali ile Erşan Kuneri çekimlerinin başlaması arasında magazin gündemi bir boşanma haberiyle sarsıldı. Sosyal medyada sık sık eğlenceli anlarına şahit olduğumuz Merve Dizdar ve oyuncu eşi Gürhan Altundaşar ayrıldı!

Hepimiz ayrılık sonrasında Merve Dizdar’ın zor günler geçirmesini beklerken, güzel oyuncu kendini çabuk toparladı. Hatta öyle bir toparladı ki Erşan Kuneri setinde şarkılar söyledi, göbekler attı. Sosyal medya hesabında dün paylaştığı video oyuncunun ayrılık acısını çabuk atlattığını önüne serdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz