Thor Saevarsson Dilan Çiçek Deniz’e Eski Aşkını Unutturdu: Alihan Aloğlu Tarih Oldu! Gelsin Yeni Aşk Paylaşımları

Aleyna

Haberler

16 Temmuz 2021

Thor Saevarsson Dilan Çiçek Deniz’e Eski Aşkını Unutturdu: Alihan Aloğlu Tarih Oldu! Gelsin Yeni Aşk Paylaşımları

Dilan Çiçek Deniz son olarak Alev Alev dizisinde hayat verdiği Rüya karakteri ile bizleri büyülemişti. Dizi final yapar yapmaz kız arkadaşları ile tatile çıkan Dilan Çiçek Deniz, akıllara “Alihan Aloğlu ile aşk bitt mi?” sorusunu getirmişti.

Yeni Bir Proje ile Ekranlara Gelecek

Tatlı Küçük Yalancılar dizisi ile ilk kez ekranlara gelen Dilan Çiçek Deniz, sonrasında Güneşin Kızları ve Bodrum Masalı gibi döneminin fenomen olmuş dizilerinde rol aldı. Asıl yükselişi Çukur’da hayat verdiği Sena Koçovalı karakteri ile yakalayan güzel oyuncu, yeni sezonda yepyeni bir proje ile ekranlarda olacağını belirtti.

Alihan Aloğlu Aşkı Bitti!

blank

İki farklı proje ile görüştüğünü söyleyen Dilan Çiçek Deniz henüz bir karara varmadığını, ama yeni sezonda mutlaka seyirci ile buluşacağını ekledi. Bu açıklamanın üstüne gözler Dilan Çiçek Deniz’e çevrildi. Ancak güzel oyuncudan proje haberi yerine ayrılık haberi geldi.

blank

Yaklaşık 8 aydır Alihan Aloğlu ile birlikte olan güzel oyuncu, geçtiğimiz ay ilişkilerinin bittiğini söyledi. İlk olarak geçen yıl ekim ayında bir alışveriş merkezinden çıkarken kameralara yakalan çift ilişkilerini gizleme gereği duymamıştı. Bu zamandan sonra da aşklarını dolu dizgin yaşamaya başladılar.

blank

Dilan Çiçek Deniz’in Alihan Aloğlu’nun babası ve abisi ile akşam yemeği yediği görüntüler, magazinde “Dilan aileye girdi” şeklinde değerlendirildi. Ancak malesef bu ilişki çok uzun sürmedi. 8 ay boyunca aşk yaşayan çift geçen ay ayrıldı. Ayrılığın ardından Dilan Çiçek Deniz, “İşlerimizin yoğunluğu sebebiyle birbirimize vakit ayıramıyorduk. Uzun süre önce karşılıklı anlaşarak ilişkimizi sonlandırdık” şeklinde açıklama yaptı.

Alihan’ı Unutup Thor’a Kapıldı

blank

Geçtiğimiz haftalarda ise güzel oyuncu Dilan Çiçek Deniz, yeni sevgilisi İzlanda’lı reklam yönetmeni sevgilisi Thor Saevarsson ile Bodrum’da objektiflere takıldı. Bir derginin özel davetlileri olarak Mgallery the Bodrum’a giden Deniz ve sevgilisinin aşk dolu anları herkesin ilgi odağı oldu.

blank

Dün yaptığı bir paylaşıma bakılırsa da Dilan Çiçek Deniz, Alihan Aloğlu’nu çabucak unuttu. Yeni sevgilisi ile birlikte manzaraya karşı keyif yapan Dilan Çiçek Deniz’den bundan sonra bol bol aşk paylaşımları göreceğiz gibi…

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz