Kadir Doğulu’dan Yeni Dizi: Beyaz Geceler

admin

FOX

22 Haziran 2016

Kadir Doğulu’dan Yeni Dizi: Beyaz Geceler

Yaz sezonunda ekranlara gelecek olan ve Mesude Eraslan tarafından yönetmenliği üstlenen Beyaz Geceler dizisinin başrol oyuncusu Kadir Doğulu olacak. Ay Yapım tarafından yapımcılığı üstlenecek olan dizinin oyuncu kadrosu ve konusu ile ilgili detaylara birlikte göz atalım.

Fox TV'de yayınlanacak olan dizinin erkek başrol oyuncusunun Kadir Doğulu olacağı uzun süre önce açıklanmıştı. Dizideki kadın başrol oyuncusunun ise Gökçe Bahadır olacağı söyleniyordu.

Uzun süredir dedikodu şeklinde gündeme gelen bu haberler bugün netlik kazandı. Gökçe Bahadır resmi olarak Beyaz Geceler dizisinin oyuncu kadrosuna dahil edildi. Son olarak ‘Yetenek Sizsiniz Türkiye’ programında jürilik yapan Seda Bakan'da Beyaz Geceler dizisinin başrol oyuncuları arasında yer alacak.

Ekim veya Kasım Ayında Yayınlanabilir

Dizide yer alacak olan anne karakteri için ise ‘Analar ve Anneler’ dizisinde izlediğimiz Hazar Ergüçlü'nün düşünüldüğü söyleniyor. Ekim veya Kasım aylarında ekranlara geleceği söylenen dizinin büyük başarılar elde etmesi bekleniyor.

Dizinin konusu ile ilgili ise şimdilik herhangi bir açıklama yapılmıyor. Ay Yapım tarafından büyük bir sır gibi saklanan dizinin konusu ile ilgili ünlü oyuncuların kişisel sosyal medya hesaplarında paylaştıkları ufak ipuçlarından yola çıkarak dizinin romantik bir konuyu temel olarak işleyeceğini söyleyebiliriz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz