Falda Gördüklerine Dayanamadı! Annesinden Eda Ece’ye Sitem Dolu Sözler: “Gençliğin çürüyecek…”

Aleyna

Haberler

23 Ocak 2021

Falda Gördüklerine Dayanamadı! Annesinden Eda Ece’ye Sitem Dolu Sözler: “Gençliğin çürüyecek…”

Ünlü oyuncu Eda Ece’nin annesi, kızının hayvanseverliğinden çok şikayetçi! “Her şeyin fazlası zarar” diyerek attığı mesaja çok güleceksiniz.

Eda Ece

Ünlü oyuncu Eda Ece, FOX’un fenomen dizisi “Yasak Elma”da Yıldız karakterini oynuyor. Bu rolüyle kariyerinin zirvesine çıkan Eda Ece, iyi oyunculuğu kadar hayvanseverliğiyle de tanınıyor. Pek çok hayvan sahiplenen ünlü oyuncu, gördüğü her hayvana da yardım etmeye çalışıyor. Eda Ece, arabasının bagajında kiloluk mamalar ve su taşıyarak sürekli hayvanları besliyor. Araba çarpan bir köpeği sabaha karşı tedaviye götürürken magazin muhabirlerine yakalanmışlığı bile var!

Bu durum herkesi mutlu ediyor ve örnek oluyor. Ama Eda Ece’nin hayvanseverliğinden şikayetçi olanlar da varmış, mesela annesi!

Sette Bir Köpek Daha Buldu!

Eda Ece

Eda Ece, “Yasak Elma”nın setinde de ekip arkadaşlarıyla beraber hayvanlara yardımcı olmaya çalışıyor. Hatta sette peşlerine takılan bir köpek için rol arkadaşı Şevval Sam’la beraber yuva ilanı bile açmıştı.

Eda Ece, dün sette bir köpek daha buldu ve onun için de seferber oldu.

Ünlü oyuncu, köpeğe araba çarptığını ve ameliyat ettirdiklerini duyurdu. Köpeği sahiplendirmek istediklerini söyleyen Eda Ece, talipleri “Yasak Elma” setine çağırdı. Ama bu iyiliği annesine biraz fazla gelmiş gibi görünüyor!

Annesi Sitem Etti!

Eda Ece’nin annesi, kızı için fal baktı, sonra da fotoğrafı kızına gönderdi. Ama sitem dolu bir mesajla!

Eda Ece

“Hayvanlarla uğraşmaktan falın bile sıkıntılı” diyen annesi belli ki Eda Ece’nin çok yıprandığını düşünüyor. “Gençliğin bunlara üzülmekle çürüyecek” diyen annesi, kızının en güzel zamanlarını yuva bulmak için çırpınarak geçirmesini istemiyor! “Her şeyin fazlası bedenini yıpratıyor” diyerek ünlü oyuncuyu uyaran annesi belli ki çok üzülmüş.

Eda Ece

Ama Eda Ece buna elbette gülüp geçiyor! “Ana yüreği bir tek bana acır” diyen ünlü oyuncu, “Zuckerberg sen yaz cevabını” diyerek takipçileri güldürdü.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz