Ünlü Fenomen Selin Ciğerci’den Canlı Yayında “Yat” İtirafı Geldi: Sunucular Şoke Oldu!

Aleyna

Haberler

2 Mart 2021

Ünlü Fenomen Selin Ciğerci’den Canlı Yayında “Yat” İtirafı Geldi: Sunucular Şoke Oldu!

Ünlü Instagram fenomeni Selin Ciğerci, servetine servet katmaya devam ediyor! Zaten varlıklı bir aileden geldiğini bildiğimiz Selin Ciğerci, kurduğu kozmetik firmasıyla ve Instagram hesabından yaptığı reklamlarla görenlere parmak ısırtacak bir hayat yaşıyor.

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra

Güzel fenomenin her daim taktığı tektaşı biz bir ömür çalışsak bile alamayız “kafam kadar taşı var” deyimi tam olarak Selin Ciğerci’nin tektaşı için söylenmiş gibi duruyor!

Selin Ciğerci

Selin Ciğerci’nin Kısmeti Açık!

Ayrıca Selin Ciğerci’nin tek mal varlığı bu değil, tam 41 tane güzellik merkezi açacağını söyleyen güzel fenomen; dediğinin arkasında duruyor ve güzellik merkezlerini tek tek hayata geçiriyor. Hatta bir güzellik merkezinin açılışında, balmumunundan heykelini yaptıran ünlü fenomen sosyal medyanın diline düşmekten kurtulamamıştı!

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra

Güzellik merkezleri, kozmetik markaları, temizlik markaları, Instagram reklamları, kaydırmalı linkler… Selin Ciğerci’nin para kazanamadığı tek bir alan bile yok, gözümüz yok tabii. Kadın çalışıyor hak ediyor, Allah daha çok versin. Ancak bugün Uçankuş TV’ye telefonla bağlanan Selin Ciğerci 31 metrelik bir yat aldığını itiraf etti!

31 Metrelik Yat!

Her fırsatta çıkarttığı ürünlerin ya da işbirliği yaptığı markaların ürünlerini tanıyan; hatta bazen tanıtmak için pek de etik olmayan yollara başvuran Selin Ciğerci, bugün Uçankuş TV’nin canlı yayınına telefonla bağlandı.

Konuşma esnasında beyaz bir yat aldığını itiraf eden Selin Ciğerci; sunucuların “Rengini bırak kaç metre olduğunu söyle!” demesi üzerine “31 metre” cevabını verdi. Güzel fenomenin bu cevabından sonra stüdyoda birkaç saniyelik ölüm sessizliği yaşandı. Ardından sunucular şaşkınlığını gizleyemedi ve “16 metre olduğunu düşünüyordum” cevabını verdi.

Ne diyelim, Hayırlı olsun Selinciğim.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz