Asya Sadakatsiz’i Çabuk Unuttu! Sadakatsiz’in Asya’sı Yeni Projesini Paylaşmaya Doyamadı

Aleyna

Haberler

1 Temmuz 2021

Asya Sadakatsiz’i Çabuk Unuttu! Sadakatsiz’in Asya’sı Yeni Projesini Paylaşmaya Doyamadı

Tüm sezon boyunca ekranlarda fırtınalar estiren Sadakatsiz’in güzel oyuncusundan yepyeni paylaşımlar geldi. Ünlü oyuncunun Sadakatsiz’i çabucak unutup yeni projesini paylaşması olay oldu.

sadakatsiz-bennu yıldırımlar

Bu sezonun şüphesiz en beğenilen yapımlarından biri olan Sadakatsiz, gündemden düşmüyor. Başarılı doktor Asya’nın mükemmel bir ailesi olduğunu düşünürken aldatıldığını öğrenmesiyle büsbütün değişen hayatları izlediğimiz Sadakatsiz, reyting listelerinde sezon boyu zirveyi kimseye bırakmamıştı. Başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Burak Sergen gibi isimlerin olduğu fenomen dizi, tüm Türkiye’yi adeta ekranlara kilitledi.

sadakatsiz-bennu yıldırımlar

Heyecanlı bir sezon finali ile tatile giren dizinin son bölümlerinde usta oyuncu Bennu Yıldırımlar da kadroya katılmıştı. Asya karakterine hayat veren başarılı oyuncu, Cansu Dere’nin hayat verdiği doktor Asya’nın babasının eski nişanlısı rolünü üstlenmişti. Hikayede kilit bir noktayı oluşturan güzel oyuncu, performansı ile çok beğenilmişti.

Sadakatsiz’den Olağan Şüpheliler’e

Süper Baba, Üzgünüm Leyla, Gökten 3 Elma Düştü gibi projelerde izlediğimiz Bennu Yıldırımlar, asıl çıkışını Yaprak Dökümü ile yapmıştı. Fikret’e hayat veren usta oyuncu, hem başarılı oyunculuğu hem de güzelliği ile hepimizin kalbinde kısa sürede taht kurdu. Ardından Umutsuz Ev Kadınları, Gönül İşleri, Altınsoylar, Kadın gibi yapımlarda izlediğimiz ismi en son Sadakatsiz’de izlemiştik.

sadakatsiz-bennu yıldırımlar

Bensu Yıldırımlar’ı şimdilerde Exxen’deki yeni dizisi Olağan Şüpheliler’in heyecanı sardı. Kocalarının ortak olduğu otelin kuruluş yıldönümü için kocalarına sürpriz hazırlayan üç kadın, birdenbire kendilerini aksiyonun ortasında bulur. Feyza karakterine hayat veren Sadakatsiz’in Asya’sı, yeni dizisini Instagram hesabında paylaşmaya doyamadı. Bennu Yıldırımlar’ı Sadakatsiz’in yeni sezonunda görecek miyiz ise merak konusu.

sadakatsiz-bennu yıldırımlar

Bennu Yıldırımlar’ın yanında başrolde Ceren Moray ve Yasemin Allen’ın da olduğu Olağan Şüpheliler oldukça ilgi çeken bir proje olacak gibi duruyor. Olağan Şüpheliler her cuma yeni bölümüyle Exxen’de olacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz