Acun’un Şöhret Okulları! O Ses Türkiye ve Survivor’dan Sonra MasterChef Yarışmacıları da Şöhrete Adım Atmaya Başladı

Aleyna

Haberler

1 Temmuz 2021

Acun’un Şöhret Okulları! O Ses Türkiye ve Survivor’dan Sonra MasterChef Yarışmacıları da Şöhrete Adım Atmaya Başladı

Acun’un TV 8’de yayınlanan yarışmaları birçok yarışmacıya şöhret salarken MasterChef yarışmasının bir yarışmacısından da yeni haber geldi. O Ses Türkiye, Survivor gibi yarışmalara katılan birçok isim bugün şöhret basamaklarını çıkarken bakalım MasterChef’in yakışıklı yarışmacısının gidişatı nasıl olacak?

Sıra MasterChef Yarışmacılarında

Acun Ilıcalı’nın belki de bu ülkede yaptığı en önemli işlerden birisi birçok gencin ünlü olmasına yardım etmesi olsa gerek. Yarışmaya katılanlar özellikle O Ses Türkiye, Survivor gibi yarışmalar sayesinde isimlerini duyurarak televizyon, film ve dizi sektörlerine geçiş yapıp adeta hayatlarını değiştirdiler. İşte şimdi de O Ses Türkiye ve Survivor’ın ardından MasterChef’e geldi.

Walison’un Yolu Açık Olsun

blank

Birsen Altuntaş’ın haberine göre MasterChef’in yakışıklı yarışmacılarından birisi olan Walison Fonseca bir film projesine imza atmış. Fonseca Barış Yöş’ün Lara 1 Yapım imzalı bir filminde yer alacak. Filmin adı ise Allah Yazdıysa Bozsun. Filmde ayrıca Gonca Vuslateri, Burak Yamantürk, Nurseli İdiz ve Pelin Öztekin gibi isimler yer alıyor. Bundan sonrasında ise eminiz ki Walison Fonseca’nın şöhreti daha da artacak ve yepyeni dizilerde ve sinema filmlerinde görmeye devam edeceğiz kendisini.

Acun’un Meşhur Ettiği İsimler

blank

Walison Fonseca’ya gelene kadar Acun o kadar çok kişinin şöhreti yakalamasına yardımcı oldu ki. Örneğin Camdaki Kız dizisinin başrol oyuncularından birisi olan Feyyaz Şerifoğlu da Acun’un O Ses Türkiye yarışmasının katılımcılarından birisi. O Ses Türkiye’nin ardından talihi gülen yakışıklı oyuncu Kırmızı Oda dizisi ile sektöre adım attı. Dizide Can karakterine hayat veren Feyyazoğlu dizide Binnur Kaya, Meriç Aral, Burcu Biricik, Burak Sevinç ve Tülin Özen gibi isimlerle birlikte rol aldı. Feyyaz Şerifoğlu’nun yanı sıra Hakan Hatipoğlu, Uğur Pektaş, Merve Oflaz, Furkan Dede, İrem Derici, Rümeysa, İlmi Cem İntepe de bu yarışmaların ardından şöhret basamaklarını tırmananlardan.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz