Yürek mi Yedin Sen Bu Nasıl Poz! Sadakatsiz’in Derin’i Melis Sezen’in Son Hali Şaşkına Çevirdi

Aleyna

Haberler

1 Temmuz 2021

Yürek mi Yedin Sen Bu Nasıl Poz! Sadakatsiz’in Derin’i Melis Sezen’in Son Hali Şaşkına Çevirdi

Sadakatsiz’in Derin’ini Melis Sezen’den olay bir poz geldi. Sezon boyunca ekranlarda fırtınalar estiren güzel oyuncu, doğal güzelliği ile büyüledi.

sadakatsiz-melis sezen

Sadakatsiz bitse de dizinin yıldızı Melis Sezen sosyal medyada popülerliğine popülerlik katmaya devam ediyor. Daha önce Hayat Bazen Tatlıdır, Siyah İnci, Leke, Ya İstiklal Ya Ölüm gibi projelerde izlediğimiz ünlü oyuncu, Sadakatsiz’deki ikonik rolü ile hepimizin kalbini kazandı. Çarpıcı konusu ve güçlü kadrosu ile bu sezonun en sevilen dizilerinden biri olan Sadakatsiz’deki başarılı performansı sayesinde ünlü oyuncu Melis Sezen şimdilerde kariyerinin altın çağını yaşıyor. Böyle giderse ismini daha çok duyacağız gibi.

Melis Sezen’den Makyajsız Poz

sadakatsiz-melis sezen

Bildiğini gibi Melis Sezen, sosyal medyayı sık kullanmayı seven ünlülerden biri. Her paylaşımıyla olay yaratan güzel oyuncudan yepyeni bir poz geldi. Setteki ağır makyajı ile görmeye alışkın olduğumuz güzel oyuncu, makyajsız doğal halini sosyal medya hesabında paylaştı. Doğal hali ile de nefes kesici gözüken güzel oyuncu, takipçilerini adeta büyüledi. Güzel oyuncuda estetik olmadığı da söyleniyor. Yani anlayacağınız tam doğal güzellerden.

O Sözleri Çok Konuşuldu

İbrahim Selim ile Bu Gece programına konuk olan Melis Sezen’in çarpıcı sözleri olay olmuştu. Mal varlığı yüksek ve zengin biri ile havaalanında romantik bir şekilde tanıştığını dile getiren güzel oyuncu “Bir yemeğe çıkayım bakayım nasıl biriymiş dedim. ‘Şu site bizim, bu site bizim’ diye başlayınca kaçtım.” demişti. Ünlü ismin bu sözleri ise gündeme adeta bomba gibi düştü.

sadakatsiz-melis sezen

Ayrıca aşk hayatından da bahseden Melis Sezen, “Bir ilişkiyi bitirirken sorun sende değil, bende dediğim oldu. Ama bende değildi. Bitmişti artık.” diyerek önceki ilişkilerinden de bahsetti. Bildiğimiz kadarıyla güzel oyuncunun hayatında şu an kimse yok.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz