Kerem Bürsin’in Aşktan Gözü Kör Olmuş: O Soruya Öyle Bir Yanıt Verdi ki Hande Erçel Bile Şoke Oldu!

Aleyna

Haberler

1 Temmuz 2021

Kerem Bürsin’in Aşktan Gözü Kör Olmuş: O Soruya Öyle Bir Yanıt Verdi ki Hande Erçel Bile Şoke Oldu!

HanKer aşkları ile hepimizi büyülemeye devam ediyor. Kerem Bürsin Hande Erçel’e olan aşkını ifade edebilmek için öyle bir şey yaptı ki tüm sosyal medyada olay oldu.

sen çal kapımı-hande erçel-kerem bürsin

Sen Çal Kapımı’nın ünlü aşıkları Hande Erçel ve Kerem Bürsin ilişkileriyle gündemden düşmüyor. Fox Tv’nin yaz dizisi Sen Çal Kapımı’da ikiliyi izleyeceğimiz duyunca çok sevinmiş ve enerjilerini çok uyumlu bulmuştuk. Beraber dizide harikalar yaratan ve çok iyi anlaşan ünlü çift, izleyiciler tarafından birbirlerine çok yakıştırılmıştı tabii. Ancak Hande Erçel ve Kerem Bürsin bir süre haklarında çıkan her aşk dedikodusunu reddetmiş sadece arkadaş olduklarını söylemişlerdi.

sen çal kapımı-hande erçel-kerem bürsin

Zaten ortada olan gerçek dizinin sezon arasından sonra ortaya çıktı. Beraber Maldivler’e tatile giden Hande Erçel ve Kerem Bürsin adeta sosyal medyada aşk itirafında bulundu. Ülkeye döndüklerinde ise herkes ikilinin aşk yaşadığını artık biliyor, onlar da saklamıyordu.

Tabii sosyal medyadan romantik pozlarla tüm Türkiye’yi aşka yeniden inandıran ünlü çiftin özellikle doğum günü paylaşımları olay olmuştu. Geçtiğimiz haftalarda yeni yaşına giren sevgilisi Kerem Bürsin’in doğum gününü kutlayan Hande Erçel, paylaşımına yazdığı not ile olay olmuştu.

Dünyaca Ünlü Yıldızı Değil Hande Erçel’i Seçti

sen çal kapımı-hande erçel-kerem bürsin

Kerem Bürsin İbrahim Selim ile Bu Gece programına konuk oldu. Programın formatında bulunan “O mu Bu mu?” oyunu oynayan yakışıklı oyuncu, hayranı olduğu dünyaca ünlü yıldız Helen Mirren ve sevgilisi Hande Erçel arasında karar vermek zorunda kaldı. Kerem Bürsin’in büyük hayranı olduğu isim yerine Hande Erçel’i seçmesi ise herkesi çok şaşırttı. Stüdyoda büyük alkış alan ünlü oyuncu, sosyal medyayı da seçimiyle kendine hayran bıraktırdı.

Hande Erçel’in Ayağını Kesmişti

sen çal kapımı-hande erçel-kerem bürsin

Geçtiğimiz günlerde ünlü çiftten ilgi çeken bir paylaşım daha gelmişti. Kerem Bürsin sevgilisini havaya kaldırdığı görüntüleri Instagram’dan paylaşmıştı. Ünlü çiftin o pozuna ise “Hande mutluluktan uçuyor” ve “Kerem sevgilisinin ayağını yerden kesmiş” gibi yorumlar yapıldı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz