Atılan SMS’ler Boşa mı? Acun Ilıcalı’nın Survivor’ında Skandal Torpil İddiası: O İsim Yarışmadan Önce Demet Akalın’dan Destek İstemiş

Aleyna

Haberler

16 Haziran 2021

Atılan SMS’ler Boşa mı? Acun Ilıcalı’nın Survivor’ında Skandal Torpil İddiası: O İsim Yarışmadan Önce Demet Akalın’dan Destek İstemiş

Acun Ilıcalı’nın Türkiye’de bir TV harikası olan projesi Survivor yine çok izlendiği kadar çok konuşulmaya devam ediyor. Yarışmacılarıyla, yarışmada yaşanan olaylar ve kavgalarla ya da yarışmanın zorlu anları ile adından sık sık bahsettiren yarışma şimdi de Demet Akalın’la yine gündemde. İşte Demet Akalın’ın yarışma hakkındaki şok edici iddiaları!

Şok Torpil İddiası!

Demet Akalın’dan en az kendisi kadar sansasyonel olan Survivor yarışması hakkında çok şaşırtıcı ve şok edici bir iddia ortaya atıldı. Ünlü sanatçı öyle bir paylaşımda bulundu ki bu paylaşımı gören herkesin kafasında “Acaba Survivor’da da torpil mi işliyor?” sorusunu gündeme getirdi. Ünlü şarkıcı Demet Akalın bugün yaptığı paylaşımda Survivor yarışmacılarından Ayşe’nin yarışmaya gitmeden önce kendisinin yanına geldiğini ve onu desteklemesini istediğini söyledi. Ancak Demet Akalın “Survivor bir parkur yarışması değil hayatta kalma savaşı ve bunu Aleynam başarıo her türlü iki yüzlülüğe karşı” diyerek açık bir şekilde desteğinin Aleyna’dan yana olduğunu açıkladı.

Daha Önce de Aleyna Demişti

blank

Demet Akalın daha önceki paylaşımlarında da Aleyna’ya açıktan destek olmuş hatta Acun Ilıcalı’ya rağmen desteğini sürdürmüştü. ABD’de turnedeyken yaptığı Survivor paylaşımlarıyla takipçilerinin dikkatini çekmiş ve Aleyna desteğini açıktan sürdürmüştü. Aleyna Kalaycıoğlu’nun annesi Zuhal Kalaycıoğlu’nun Acun için attığı “Kızımı reyting malzemesi yaptı” tweeti ile yaşanan gerginliğin ardından Demet Akalın “Bu akşamı unutmayın” diyerek Aleyna’ya açık bir şekilde destek olmuştu.

Demet’ten Survivor İfşası

AYŞE YÜKSEL SURVİVOR

Şimdi ise Düzce Üniversitesi 2. sınıf öğrencisi olan Survivor Ayşe’nin yarışma öncesi kendisine gelerek istediği desteği gündeme getiren Demet Akalın, Survivor’da dönmesi muhtemel torpillere dikkatleri çekmeyi başardı. Bakalım Demet Akalın’ın bu hamlesine Acun Ilıcalı’dan herhangi bir karşılık ya da tepki gelecek mi? Ama Demet Akalın Survivor izlemeye devam ettikçe bu sansasyonların sona ermesi pek mümkün değil gibi görünüyor. Hayırlısı!

 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz