Cam Tavanlar Setinde Hırsız Paniği! Dizinin Genç Yıldızı Suçlamaları Kabul Etti: İşte O Görüntüler

Aleyna

Haberler

16 Haziran 2021

Cam Tavanlar Setinde Hırsız Paniği! Dizinin Genç Yıldızı Suçlamaları Kabul Etti: İşte O Görüntüler

Cam Tavanlar dizisinin yıldız oyuncusu hakkında inanılmaz bir durum ortaya çıktı. Kendisinin de itiraf ettiği hırsızlık olayı karşısında bütün set ekibi şaşkınlık içinde olanları izledi. Setteki fotoğraf makinesi, kamera gibi şeyleri çaldığını itiraf eden oyuncu yüzünden çekimlerin nasıl etkileneceği merak konusu. İşte sette yaşanan inanılmaz hırsızlık olayının detayları!

Doğrudur, Ben Yaptım!

Ekranların yeni dizisi Cam Tavanlar setinden bugün yine eğlenceli bir fotoğrafla daha karşı karşıyayız. Dizinin başrol oyuncularından Kubilay Aka’nın yaptığı bir Instagram story’si oyuncunun hayranlarını güldürmeyi başardı. Ekip arkadaşlarının elinden fotoğraf makinesini kapıp partneri Bensu Soral’ı fotoğraflamaya başlayan Kubilay Aka, bunun kendisinde bir alışkanlık olduğunu da itiraf etti. “Hakkımda ekibin elinden kamera, ışık, fotoğraf makinesi vs ödünç çaldığıma dair çıkan haberler doğrudur” açıklamasını yapan Kubilay Aka esprili paylaşımıyla beğeni topladı.

Sette de Dizide de İyiler

KUBİLAY AKA BENSU SORAL CAM TAVANLAR

Dün de dizinin diğer başrol oyuncusu Bensu Soral, Kubilay Aka’nın karavanına partnerinin komik bir fotoğrafını asarak bunu bir story olarak paylaşmıştı. Tabii bu durum dizide güzel bir uyum yakalayan Bensu Soral ve Kubilay Aka ikilisinin set esnasında da oldukça eğlendiklerini ve güzel vakit geçirdiklerini gösteriyor. Sonuçta günlük yaşamlarında ve setteki uyumları diziye de oyunculuk anlamında bir uyumla yansıyor. Bu da hem bizleri hem de diziye emek veren tüm ekibi mutlu eden bir durum ne de olsa.

Kameraya da Dadandı

blank

Akabinde bir paylaşım daha yapan yakışıklı oyuncu Kubilay Aka, fotoğraf makinesi ile yetinememiş olacak ki sonradan da kameraya dadandı. Bu kez de kamerayı ele geçiren Kubilay Aka “Say, çak, çık kayıt!” diyerek partneri Bensu Soral’ı çekmeye devam ediyor. Bu gidişle dizi bittiğinde dizide adı geçenler olarak bir tek Kubilay Aka’nın ismini göreceğiz. Tek kişilik dev kadro Kubilay Aka, kolay gelsin efendim!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz