Çeyrek Altınları Hazırlayın Bebek Görmeye Gidiyoruz: Demet Özdemir Çoluk Çocuğa Karıştı!

Aleyna

Haberler

16 Haziran 2021

Çeyrek Altınları Hazırlayın Bebek Görmeye Gidiyoruz: Demet Özdemir Çoluk Çocuğa Karıştı!

Demet Özdemir nihayet tatilden döndü. Son olarak Doğduğun Ev Kaderindir adlı dizide rol alan Demet Özdemir, dizinin final yapmasının ardından uzun bir tatile çıktı. Ünlü oyuncuya tatilde sevgilisi Oğuzhan Koç ve arkadaşları Aslı Bekiroğlu- Çağrı Telkıvıran çifti eşlik etti.

Arkadaşının Aşkıydı

Yağmur Tanrısevsin ve Oğuzhan Koç ilişkisinin bitmesinden sonra, yakın arkadaşının eski aşkı Oğuzhan Koç ile birlikte olan Demet Özdemir, bir hayli eleştirildi. Çiftin “Arkadaşımın aşkısın” temalı ilişkisi uzun süre magazin gündeminden düşmedi.

Söylenenlere Kulak Asmadan Devam Ettiler

blank

Ancak çiftimiz söylenenlere kulak asmayarak aşklarını dolu dizgin yaşamaya devam etti. Dizinin final yapmasının ardından uzunca bir tatile çıkan Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir ilk olarak Kaş’ta bir villa kiralayarak arkadaşları Aslı Bekiroğlu ve Çağrı Telkıvıran çifti ile vakit geçirdi.

Kaş’ta Başlayan Tatil Fethiye’de Devam Etti

blank

Genç çiftler Kaş’tan sonra bir gulet kiralayarak tatil cenneti Fethiye’nin koylarını gezdi. Romantizmi doruklarda yaşayan Demet- Oğuzhan çiftinin öpücük dolu pozları görenlere “Aşka bak” dedirtti. Fethiye’den sonra Demet Özdemir- Oğuzhan Koç çifti arkadaşlarından ayrılarak Çeşme’ye geçti. Rüya gibi tatil sonunda bitti ancak Demet Özdemir’in bikinili pozlarının ardı arkası kesilmedi. Tatil dönüşü kilo aldığı gerçeğiyle yüzleşen Özdemir, hemen diyete girdi.

blank

Demet Özdemir’e tek sürpriz kilo almış olması değildi; bir de çoluk çocuğa karıştığını öğrendi! Tatil dönüşü evinin bahçesinde 3 kedi yavrusu ile karşılaşan Özdemir dün sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla takipçilerinden destek istedi. Anneleri bu minik yavruları bırakıp gitmişti ve Özdemir her ne kadar yavruları beslemeye çalışsa da anne sütü olmadan çok mümkün değildi.

blank

Bunun üzerine ünlü oyuncu yavruların fotoğrafını sosyal medya hesabında “Arkadaşlar 3 yavru var, bahçeme doğurup gitti annesi. Sıcak tutmaya ve beslemeye çalışıyorum fakat anne sütünün yerini tutmayacağı için sizden bir ricam olacak; bu güzelleri emzirebilecek, hali hazırda yeni doğurmuş, sütü olan bir anne kediye ihtiyacım var. Ve durum çok acil, lütfen bana DM den ulaşabilirmisiniz” notu ile paylaşarak yardım istedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz