Merakla Beklenen Ada Masalı’nın İlk Bölümü Yayınlandı! Bakın Diziye Gelen İlk Yorumlar Ne Diyor!

Aleyna

Haberler

16 Haziran 2021

Merakla Beklenen Ada Masalı’nın İlk Bölümü Yayınlandı! Bakın Diziye Gelen İlk Yorumlar Ne Diyor!

Alp Navruz ve Ayça Ayşin Turan’ın başrollerini paylaştığı Ada Masalı dün akşam Star Tv’de ekrana geldi. Oldukça eğlenceli bir bölümle televizyona merhaba diyen dizi, geniş kitleler tarafından ilgiyle izlendi.

Ay Yapım imzası taşıyan dizinin yönetmen koltuğunda Ali Bilgin otururken, senaryosu Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak tarafından kaleme alınıyor. Romatik komedi tadındaki dizinin oyuncuları arasında Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz’un yanı sıra Bülent Çolak, Özge Demirtel, Beril Pozam, Anıl Cem Kenar, Eylül Ersöz ve İpek Tenolcay gibi ünlü isimler bulunuyor.

Büyük Beğeni Topladı

blank

İlk bölümü ile izlediğimiz dizi, Haziran’ın çalıştığı iş yerinde yükselmek isterken kendini bir aşk hikayesi içinde buluşunu konu alıyor. Tokyo’da çok istediği pozisyon için patronu için görüşen Haziran’ın isteği bir şartı yerine getirmesi karşılığında kabul ediliyor. Haziran bu işin peşini bırakmayıp Kırlangıç Adası’nın yolunu tutuyor, ancak işler hiç de beklediği gibi gelişmiyor.

İlk Bölüm Gala Tadında İzlendi

blank

Dizinin ilk bölümünü tüm oyuncular ve set ekibi adeta bir gala tadında hep birlikte izledi. Açık havada gerçekleştirilen mini galada eğlence doruğa ulaştı. Dizinin öncesi ve sonrasında müzik eşliğinde eğlenerek ve fotoğraflar çekerek ilk bölümü kutlayan oyuncular, seyircilere de ilgileri için teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

Yorumlar Sevindirdi

blank

İlk bölüm televizyonda yayınlandıktan hemen sonra Youtube’da da yer aldı. Diziyi izleyen Youtube kullanıcılarından gelen yorumlar eminiz ki Ada Masalı ekibini çok mutlu etti. Dizinin konusu seyircinin içini ısıtırken, ‘İşte bu yazın dizisi bu!’ dedirtti. Ayrıca dizinin çekildiği yer de izleyenler tarafından çok beğenildi. Tam da yazın ruhuna uygun bir ambiyans ve konu ile ekrana gelen Ada Masalı çok sevildi.

blank

Üstelik tek dikkat çeken dizinin çekildiği mekanlar ve konusu değildi. Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz arasındaki uyum da izleyenlerin dikkatini cezbetti. Bu uyuma izleyenlerden “Ayça ve Alp’i düşünüp partner yapanların alnından öpmek istiyorum aralarında efsane bir uyum var”, “Ayça ve Alp çok yakışıyorlar, bayıldım!”, “En sevdiğim iki oyuncu aynı dizide” şeklinde yorumlar geldi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz