Atiye’nin Yeni Sezonuyla Ekrana Dönen Beren Saat’in Bu Görüntüsü Şaşırttı! Meğer Eski Hali Hiç de…

Aleyna

Haberler

18 Haziran 2021

Atiye’nin Yeni Sezonuyla Ekrana Dönen Beren Saat’in Bu Görüntüsü Şaşırttı! Meğer Eski Hali Hiç de…

Netflix’te yayınlanan Atiye’de sergilediği performans ile bir kere daha göz kamaştıran oyuncu Beren Saat’in o görüntüsü görenleri şaşırttı. Son zamanlarda fit görüntüsü ile Bodrum plajarını sallayan güzel oyuncunun yıllar önceki hali sosyal medyaya damga vurdu.

17 Yıldır Ekranlarda

2004 yılında Aşka Sürgün adlı dizi ile ilk kez ekranlara gelen Beren Saat, Hatırla Sevgili dizisinde canlandırdığı Yasemin karakteri ile hafızamızda yer etti. Sonrasında bir çok projede yer alan oyuncunun en çok konuşulan işleri Aşk-ı Memnu, Fatmagül’ün Suçu Ne ve Benim Dünyam oldu.

blank

Ünlü oyuncu son olarak dijital yayın platformu Netflix için çekilen Atiye dizisinde ekrana geldi. Başrolleri Mehmet Günsur ile paylaşan Beren Saat, Atiye’de başarılı bir ressamı canlandırdı. Aşkı- Memnu’da canlandırdığı rolün aksine hırslarından arınmış bir karakter olarak karşımıza çıkan Saat, oyunculuğu ile izleyenleri adeta büyüledi.

Set Bitti Tatil Başladı

blank

3. sezon fragmanı yayınlanan Atiye’nin çekimleri bitince Beren Saat, eşi Kenan Doğulu ile tatil için Bodrum’a gitti. Siyah mayosu dillerden düşmeyen güzel oyuncu, giydiği mayonun satışlarını adeta patlattı.

Buzlar Tamamen Erimiş

blank

Bir dönem eşi ve eşinin ailesi ile yaşadığı sorunlarla gündeme gelen Saat, buzları eritti ve Kenan Doğulu ile aşk dolu bir tatil yaptı. Çiftin sarmaş dolaş görüntüleri, magazin dünyasına yansıdı.

O Fotoğraf Magazine Yansıdı

blank

Bugün Beren Saat’in bir çocukluk fotoğrafı bir magazin sayfası taraınfan sosyal medyada paylaşıldı. Son hali ile yanyana paylaşılan fotoğraf Beren Saat’in yıllar içinde çok değiştiğini gözler önüne serdi. Gözlerinin güzelliğinden hiçbir şey kaybetmeyen yetenekli oyuncunun çocukken biraz tombik oluşu gözlerden kaçmadı.

blank

Küçüklük fotoğrafları ile şimdiki hali birbirine hiç benzemeyen güzel oyuncunun mavi gözleri, hiç değişmeyen tek özelliği olsa gerek. Her ne kadar iki hali birbirine pek benzemese de Çocukken sahip olduğu tatlılık büyüdükçe yerini güzelliğe ve alıma bırakmış.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz