Evlerinde Gerginlik Bitmiyordu! Esra Erol’un Eşi Ali Özbir Sonunda Asabiyetine Çare Buldu

Aleyna

Haberler

18 Haziran 2021

Evlerinde Gerginlik Bitmiyordu! Esra Erol’un Eşi Ali Özbir Sonunda Asabiyetine Çare Buldu

Ekranların güler yüzlü sevilen sunucusu Esra Erol, yaptığı programlar kadar özel hayatıyla da gündemden düşmüyor. Sosyal medyanın yorum yapmaya bile korktuğu Esra Erol’un eşi Ali Özbir sonunda asabiyetine çare buldu.

esra erol-ali özbir

Esra Erol şüphesiz Türkiye’nin en sevilen sunucularından biri. Hem samimiyeti hem de başarılı kariyeri ile kısa sürede herkesin kalbinde taht kuran güzel ismi hepimiz izdivaç programlarıyla tanımıştık. Atv, Flash Tv, Fox Tv gibi kanallarda evlilik programı sunan Esra Erol, evlilik programlarına gelen yasağın ardından bambaşka bir formatta seyircisinin karşısına çıkıyor.

esra erol-ali özbir

Esra Erol’da programında birbirinden ilginç ve absürt olayları açığa çıkarmakla uğraşan güzel isim, sosyal medyanın da en sevdiği isimlerden biri. 2010 yılında dünyaevine girdiği Ali Özbir ve oğulları İdris Ali, Ömer Erol ile sıcacık bir yuva kuran Erol, ailesiyle yaptığı her paylaşımla gündeme bomba gibi düşüyor.

Yorum Yapmaya Korkmuşlardı

Ali Özbir ile uzun süren mutlu ve huzurlu bir evliliğe sahip olan Esra Erol’un makyajsız fotoğrafı çok konuşulmuştu. Makyajsız da güzelliği ile büyüleyen Esra Erol’un fotoğrafına yorum yapmak için Ali Özbir’den korkan ve izin isteyen Instagram kullanıcısı ve Ali Özbir arasında geçen samimi diyalog hepimizi çok güldürmüştü.

Evdeki Gerginlik Son Buldu

Çocukları ile sık sık paylaşım yapan Esra Erol’un önceki gün yaptığı paylaşım da gündeme bomba gibi düşmüştü. Esra Erol, küçük oğlu Ömer Erol’un köpekleri ile yaşadığı gerginliği paylaşmıştı. Ardından beraber sarıldıkları bir poz koyan ünlü yıldız, oğlu ve köpeğinin fotoğrafının altına “Evin ayrılmaz ikilisi. Dün birbirlerine küsmüşlerdi. Bugün aralarından su sızmıyor.” diyerek evdeki gerginliğin son bulduğunu haber vermişti.

Asabiyetine Çare Buldu

esra erol-ali özbir

Stüdyoda gergin anlar yaşadıktan sonra huzurlu yuvasına dönen Esra Erol’un eşinden dikkat çeken bir paylaşım daha geldi. Ali Özbir, bir koşu sonrası attığı adımı takipçileri ile paylaştı. 12.792 adım atan ünlü isim bu paylaşımına “Asabi olanlara şiddetle tavsiye edilir” diye bir yorum yazdı. Ali Özbir’in bu esprili paylaşımına takipçileri çok güldü.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz