Ebru Şahin – Cedi Osman Arasındaki Büyük Engel: Ne Yapsa İstediği Sonucu Alamıyor

Aleyna

Haberler

18 Haziran 2021

Ebru Şahin – Cedi Osman Arasındaki Büyük Engel: Ne Yapsa İstediği Sonucu Alamıyor

Haklarında çok yazılıp çizilen Hercai’nin yıldızı Ebru Şahin ve Cleveland Cavaliers forması giyen ünlü basketbolcu Cedi Osman yine magazinin gündeminde. Evlilik planları yaptıkları söylenen ünlü çift bu sefer aşklarının önündeki engel ile boğuşuyor.

Maldivler’den Sonra Çeşme

Çeşme’de tanışarak rüya gibi bir aşk yaşamaya başlayan Ebru Şahin ve Cedi Osman’ın ilişkisi adım adım ilerliyor. Hercai’nin final yapmasının ardından Maldivler’de tatil yapan çiftin sıradaki durağı Alaçatı oldu.

blank

Cedi Osman sevgilisi Ebru Şahin ile birlikte daha çok vakit geçirebilmek için Çeşme’de havuzlu bir villa kiraladı. Bu tatil için kesenin ağzını açan Cedi’nin villaya sezonluk 350 bin TL ödediği öğrenildi.

Ebru Şahin Aileye Girdi

blank

Ünlü çifti tatilde Cedi Osman’ın annesi ve babası da yalnız bırakmadı. Bu vesile ile aileye giren Ebru Şahin’in, sevgilisinin annesi Binela Osman ile arasından su sızmıyormuş. Hal böyle olunca Binela Osman da oğluna “Bir an önce evlenin” şeklinde baskı yapıyormuş.

Evlilik Planı Yapılıyormuş!

blank

Bu baskılardan mıdır bilinmez ama son günlerde magazin gündemi çiftin evlilik planları yaptığına dair haberlerle çalkalanıyor. İdialara göre Ebru Şahin ve Cedi Osman 22 Haziran 2022’de Çeşme’de düzenleyecekleri bir törenle evleneceklermiş.

Aşk Dolu Dizgin …

blank

Cedi Osman ve Ebru Şahin’in romantizm dolu ilişkisi, her daim görenleri özendirdi. Geçtiğimiz haftalarda ALL dergisi için röportaj veren Ebru Şahin sevgilisine duyduğu aşkı “Cedi ile küçüklüğümüzden beri farklı çevrelerde, farklı güven anlayışlarında büyürken hep aynı içgüdüyle hareket ettiğimizi fark ettik. Hani biriyle konuşmana gerek kalmadan her şeyi halledersin ya, aramızda öyle bir bağ var. Birbirimizde her gün yeni bir şey keşfediyoruz” şeklinde ifade etmişti.

blank

Cedi Osman ise sevgilisinin yaş gününü sosyal medya hesabında fotoğrafı ile birlikte paylaştığı “Ben şu anda ne yazarsam yazayım yetmeyecek. Çünkü seni anlatamam, kelimeler yetmez ama şunu söyleyebilirim; sen hep gül olur mu? İyi ki doğdun güzel suratlım. Seni Seviyorum.” sözleriyle kutlamıştı.

Aşılamayan Tek Engel..

blank

Her şey bu kadar iyi giderken ve evliliğe bu denli yaklaşmışken ünlü çift aşklarının önünde duran tek bir engeli aşamadı: Boy poblemi! 2.01 m uzunluğundaki Cedi Osman ile sevgilisi Ebru Şahin arasındaki boy farkı görenleri her zaman şaşkınlığa uğrattı.

blank

Ebru Şahin her ne kadar sevgilisine yetişebilmek için dolgu topuklar ve platformlar tercih etse de malesef ona yetişmek konusunda başarılı olamadı. Çıtı pıtı oyuncumuz Ebru Şahin, geçtiğimiz günlerde dolgu topuklu bir ayakkabı giyerek sevgilisi Cedi Osman’ın yanında poz verdi. Topuklara rağmen örtülemeyen boy farkı görenlere “Ne yapsa olmuyor” dedirtti. Tabii ki bunlar ufak tefek sorunlar, yeter ki aşk olsun!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz