Son Yaz’a Veda Eden Funda Eryiğit Diziyi Çabuk Unuttu! İlk Başta Çok Korkuyordu Ama…

Aleyna

Haberler

18 Haziran 2021

Son Yaz’a Veda Eden Funda Eryiğit Diziyi Çabuk Unuttu! İlk Başta Çok Korkuyordu Ama…

Son Yaz ile fırtınalar estiren Funda Eryiğit’tin diziden ayrılması hayranlarını çok üzmüştü. Ünlü oyuncunun dizi sonrası itirafı ise gündeme bomba gibi düştü.

son yaz-funda eryiğit

Fox Tv’nin fenomen dizisi Son Yaz bu sezonun en sevilen yapımlarından biriydi. Güçlü kadrosu ve çarpıcı konusu ile dikkat çeken dizi, kısa süre içinde kendine has bir izleyici kitlesi de oluşturmayı başardı. Suç dünyasının içinde büyümüş Akgün’ün savcı Selim’in koruması altına girmesiyle değişen hayatlarına tanık olduğumuz bu Ege hikayesinin başrollerinde ise Alperen Duymaz, Ali Atay, Funda Eryiğit, Hafsanur Sancaktutan gibi isimler var.

son yaz-funda eryiğit

Sezonu başarılı bir şekilde tamamlayan dizinin sezon finali de geçtiğimiz günlerde izleyiciyle buluştu. Dizinin Canan’ına hayat veren Funda Eryiğit’in ayrılması hayranlarını çok üzerken ünlü oyuncudan da veda sonrası itiraf geldi.

2-3 Gün İçinde Alıştı

Dizi çekimlerinden dolayı bir süredir İstanbul dışında olan ünlü oyuncu, dizinin sonlanmasıyla birlikte İstanbul’a geri döndü. Son Yaz’ın ardından İbrahim Selim ile Bu Gece’ye konuk olan Eryiğit, dizi hakkında da konuştu. Ege’nin sakinliğine alıştıktan sonra İstanbul’un karmaşasına adapte olmak için zorluk yaşayacağını düşünen güzel oyuncu “Döneceğim belli olduğu zaman büyük dramalar yarattım kendime açık konuşmak gerekirse.” dedi.

son yaz-funda eryiğit

Geriye döneceği zaman yaşadığı bunalımı anlatan Eryiğit “Bir daha bu balkonda oturamayacak mıyım, kahvecime hoşça kal diyemedim gibi sebeplerden gözümün dolduğu çok oldu.” dedi. İstanbul’a adapte olmak için zorlanacağını düşünen güzel oyuncu “Beklediğim gibi olmadı. 2-3 gün içerisinde valiz boşalt, eşyaları yerleştir derken o kaosa alışmış bir şekilde buldum kendimi.” diyerek izleyicileri güldürdü.

son yaz-funda eryiğit

Daha önce Poyraz Karayel, Hakan: Muhafız, Bir Başkadır gibi yapımlarda izlediğimiz ünlü oyuncu bir süredir televizyon ekranlarından uzak kalıyor dijitale iş yapıyordu. Son Yaz ile televizyona geri dönen Funda Eryiğit’in bundan sonraki projesi ne olacak merak konusu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz