ATV’de Rekabet Sona Erdi: Müge Anlı ve Esra Erol’un Arasında Yaşanan Savaşta Kazanan Taraf Belli Oldu!

Aleyna

ATV

16 Ekim 2021

ATV’de Rekabet Sona Erdi: Müge Anlı ve Esra Erol’un Arasında Yaşanan Savaşta Kazanan Taraf Belli Oldu!

ATV’nin reyting kraliçeleri Esra Erol ve Müge Anlı’nın programında yaşanan ilginç olaylar herkesi şaşırtmaya devam ederken, ikili arasında rekabet günden güne derinleşiyor. Reytinglere baktığımızda ise iki gündüz kuşağı kraliçesinin birbirine yakın sıralamalarda yer aldığını görüyoruz ancak 15 Ekim Cuma günü, Müge Anlı’nın Esra Erol’u yedinciliğe attığını görüyoruz! Müge Anlı’nın reytinglerini geçmeyi başaramayan Esra Erol, bakalım önümüzdeki hafta nasıl konularla karşımıza çıkacak?

RTÜK’ten Uyarı Geldi!

Aslında ikilinin bu rekabetini ateşlenmesi geçtiğimiz seneye dayanıyor. Esra Erol’da yaşanan olayların “reyting” için uzatıldığını iddia eden Müge Anlı, bu yıl Esra Erol’dan gelen çikolata ile barış imzalamış gibi gözüküyor olsa da; işin aslı öyle değil. Son olarak bir konuğunun isim vermeden üstü kapalı Esra Erol’u eleştirmesine ses etmeyen Müge Anlı hatta kadına; “Benim söyleyemediklerimi söyledin!” diyerek arka çıkmıştı. İkili arasında yaşanan rekabetten sonra yapımcılar biribiri ardına kopya programlar yapmaya başladı.

Esra Erol ve Müge Anlı

RTÜK’te son çare olarak gündüz kuşağında program yayınlayan 7 kanala uyarı yazısı gönderdi. ATV, Kanal D, FOX, Beyaz TV, Star TV, TV8, Show TV’ye gönderilen yazıda “Bu tür yayınların geneli değerlendirildiğinde, içeriği oluşturan konuların daha çok eşlerin birbirlerini aldatması, çarpık ilişkiler gibi toplumun millî ve manevi değerleri ile bağdaşmayan ve Türk aile yapısına uymayan olaylar üzerine odaklandığı tespit edilmiştir” açıklaması yapıldı.

Müge Anlı Esra Erol’u Geçti!

blank

Bu açıklamanın ardından Esra Erol ve Müge Anlı’nın programı final yapmak zorunda kalır mı bilinmez ancak Müge Anlı’nın Esra Erol’u reytinglerde geçtiği de bir gerçek! Sabah saatlerinde yayınlanıyor olmasına rağmen birçok rakibine fark atmayı başaran Müge Anlı, Esra Erol’u dün yedinci sıraya atmayı başardı. Kendisi ise milyon lira bütçeli dizileri geçmeyi başararak üçüncü sırada yerini aldı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz