O Ses Türkiye’nin Yeni Jürisi Oğuzhan Koç İle Aşk Yaşayan Demet Özdemir Instagram Hesabından Paylaştığı Son Fotoğraf İle Olay Oldu!

Aleyna

Haberler

16 Ekim 2021

O Ses Türkiye’nin Yeni Jürisi Oğuzhan Koç İle Aşk Yaşayan Demet Özdemir Instagram Hesabından Paylaştığı Son Fotoğraf İle Olay Oldu!

Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir 2021’in en büyük aşk bombası olmuştu! Yeni yılın ilk günlerinde ortaya çıkan bu aşkın ardından magazinciler çiçeği burnunda çiftimizi bir türlü rahat bırakmamaya devam ediyor. Yazın tatil yaparken ifşalanan çiftimiz, geçtiğimiz günlerde de “reklam aşkı” ithamlarıyla karşı karşıya kalmıştı. Haklarında çıkan iddialara yanıt vermeden aşklarını yaşamaya devam eden Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç, Instagram hesaplarını da aktif kullanmaya devam ediyor. Özellikle de Demet Özdemir’in son Instagram paylaşımı gözlerimize bayram ettirdi! Oyuncu, güzelliğiyle herkesin aklını başından almayı başardı.

Magazinciler Rahat Bırakmıyor!

Magazinciler Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç çiftine rahat vermemeye oldukça kararlı. Geçtiğimiz aylarda ilk olarak tekne tatili sırasında gizlice fotoğrafları çekilen çiftimiz, ardından da Kaş’taki evlerinde sarmaş dolaş görüntülenmiş ve bu görüntülerin ardından basın mensuplarını tatlı sert uyarmışlardı.

Ancak bu da yeterli olmadı! Çünkü çiftimiz hakkında “reklam aşkı” iddiaları aldı başını gitti. Bu iddiaların hiçbirine kulak asmayan çiftimiz aşklarını dolu dizgin yaşamaya devam ediyor.

Güzelliğiyle Herkesi Büyüledi!

Son dönemde Oğuzhan Koç’la yaşadıkları rüya gibi aşk sayesinde adından sıkça söz ettiren güzel oyuncu Demet Özdemir aynı zamanda Instagram hesabını da oldukça aktif kullanıyor. Birçok markayla yaptığı işbirliğinin ardından ürünleri Instagram heabında tanıtan Demet Özdemir, bugün paylaştığı fotoğrafın ardından takipçilerinden tam not aldı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz