Kendisi Hakkında Çıkan İddialara Beddua İle Yanıt Veren Alişan, Oğlu Burak’ın Yeteneklerini Instagram’da Paylaştı!

Aleyna

Haberler

17 Ekim 2021

Kendisi Hakkında Çıkan İddialara Beddua İle Yanıt Veren Alişan, Oğlu Burak’ın Yeteneklerini Instagram’da Paylaştı!

Kardeşi Selçuk Tektaş’ı kaybettikten sonra sessizliğe gömülen Alişan, kendisi hakkında çıkan “özel park yeri kullanıyor” haberine isyan etmişti. Bu isyanın ardından yeniden çocuklarına ve yeğenlerine sarılan Alişan, oğlu Burak’ın hamur açtığı videosunu Instagram hesabında paylaştı. Videonun altına ise kısa sürede yüzlerce yorum ve binlerce like geldi.

Alişan’ı Sinirlendirdiler!

Yeğenlerini her gün okula götüren ve okuldan alan Alişan, bu sabah oldukça ilginç haberle güne başladı. Medyatava’nın ortaya attığı iddiaya göre Alişan, yeğenlerini okula götürdüğü zamanlarda özel bir park yeri kullanıyormuş, bu nedenle de diğer veliler bu durumdan şikayetçi oluyormuş. Bu habere sinirlenen Alişan Instagram hesabından açıklama yaptı ve haberi yapan kişileri Allah’a havale ettiğini dile getirdi:

“Ne kadar büyük bir haber, ne kadar büyük bir yanlış, Alişan yeğenlerini almaya gitmiş de özel park yeri kullanmış!!! Herkesin her gün park ettiği yere boş diye park etmeye çalışmak büyük bir ayrıcalık ve yasadışı bir şey!! Gerçekten bunu haber yapmak da büyük bir haber başarısı!!! Bu mübarek kandil günü bunu haber yapıp altına da vicdandan, merhametten, nasibini almamış herkesi Allah’a havale ediyorum.. Biz acımızı sarmaya çalışıyoruz lütfen beni ve ailemi rahat bırakın.. Ben ne kimseden ayrıcalık ne de başka bir şey istiyorum.. Ne özel park alanım var ne de şöförüm.. Sadece amacım yeğenlerimi okuldan almak her anne babanın yaptığı gibi.. Ben kardeşimi kaybetmişim acıların en büyüğünü yaşamışım, yapacağınız hiçbir şey beni yaralamaz üzmez.. Ama bu kadar merhametten, anlayıştan yoksun insan olması!!!”

Burak’ın Yetenekleri!

Tüm bu yaşananlardan sonra Demet Akalın ve Çağla Şıkel’de yakın arkadaşlarına destek vermekten geri durmadılar. Yaptığı açıklamadan sonra yeniden ailesine sarılan Alişan, bugün oğlu Burak’ın hamur açtığı bir videoyu Instagram hesabında paylaştı Alişan’ın paylaştığı bu video kısa süre içinde yorum ve like almayı başardı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz