Demet Akalın Yine Sosyal Medyanın Diline Düştü: Öyle Bir Şey Giydi ki Eleştirilerden Kaçamadı!

Aleyna

Haberler

16 Ekim 2021

Demet Akalın Yine Sosyal Medyanın Diline Düştü: Öyle Bir Şey Giydi ki Eleştirilerden Kaçamadı!

Giydikleriyle modaya yön veren Demet Akalın son olarak bir ödül törenine katılırken giydiği kıyafetle sosyal medyada olay olmayı başardı. Baştan aşağı leopar desenini tercih eden Demet Akalın, sosyal medyadan gelen tepkilere kendisi de katılınca ortalık karıştı.

Demet Akalın

Bildiğiniz gibi Demet Akalın, giydiği kıyafetlerle sosyal medyanın diline düşmekten kurtulamıyor. Özellikle de geçtiğimiz yıllarda ne giyse olay olan güzel şarkıcı, bu konu yüzünden sık sık sosyal medyadan da eleştiri almıştı. Birbirinden pahalı kıyafetlerle kötü kombinler yaptığı söylenen Demet Akalın geçtiğimiz gün bir ödül törenine katıldı. Ödül töreninde giydiği leopar desenli elbise ile herkesin dikkatini çekmeyi başaran Demo, bugün yine sosyal medyanın diline düştü.

blank

Demet Akalın Yine Sosyal Medyanın Dilinde!

Aynı ödül töreninde Gülben Ergen hakkında konuşmaktan geri durmayan Demet Akalın bildiğiniz gibi konserde Gülben Ergen’e laf çarpmıştı. Muğla konseri sırasında okul yaptıracağını açıklayan Demo, durup dururken konuyu Gülben Ergen’e getirdi ve Gülben Ergen gibi bağışlarla değil kendi parasıyla okul yaptıracağını açıkladı. Bu sözlerinin ardından Gülben Ergen’den yanıt gecikmemişti elbette. Geçtiğimiz gece ise Demet Akalın ve Gülben Ergen aynı mekandaydı, Gülben Ergen’e Demet Akalın sorulunca, güzel şarkıcı Demo’nun iyi niyetinden şüphesi olmadığını dil sürçmesi olduğunu söyleyerek Demet Akalın’a kırgınlığı olmadığını ifade etti.

blank

Demet Akalın’a Gülben Ergen sorulduğunda ise ilk olarak; “Döşedi mi bana ne dedi?” yanıtını verdi, ardından da; “Bana o destek döşedi zaten sağ olsun. Hayatı bu kadar ciddiye alma dedim ben de” açıklamasını yaptı ancak Demet Akalın’ın söylediklerinden çok giydiği kıyafet geceye damgasını vurdu! Baştan aşağı leopar desenini tercih eden güzel şarkıcı sosyal medyadan gelen yorumlara da “Haklı” şeklinde yanıt vermekten geri durmadı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz