Kerem Bürsin ve Hande Erçel Aylarca Aşk İddialarını Reddetti Fakat Yakalandılar: Aynı Evde Yaşıyorlar!

Aleyna

Haberler

19 Şubat 2021

Kerem Bürsin ve Hande Erçel Aylarca Aşk İddialarını Reddetti Fakat Yakalandılar: Aynı Evde Yaşıyorlar!

Fox TV’de yayınlanan “Sen Çal Kapımı” isim dizide Hande Erçel ve Kerem Bürsin başrol olarak seyircilerin karşısına çıkıyor. Dizinin ilk fragmanı yayınlandığından beri Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in adı aşk dedikodularına karışıyor.

Hande Erçel ve Kerem Bürsin

Son olarak Murat Dalkılıç’la ilişki yaşayan Hande Erçel; yakışıklı şarkıcıdan ayrıldıktan sonra Kerem Bürsin’le anılmaya başlandı. Hatta önceki ay “O Ses Türkiye Yılbaşı” programına Kerem Bürsin ve Hande Erçel beraber katılınca; Hande Erçel’in eski sevgilisi Murat Dalkılıç, Acun Ilıcalı dahil bütün ortak arkadaşlarını Instagram’dan silmişti.

Hande Erçel ve Kerem Bürsin

Aynı Evde Yaşıyorlar!

Hal böyle olunca Hande Erçel ve Kerem Bürsin arasında çıkan aşk iddiaları alevlenmeye devam etti. Ancak ikili aşk iddialarını her zaman reddetti. Hatta Kerem Bürsin, Hande Erçel için “Çok yakın arkadaşım!” açıklamasını yapmıştı.

Fakat Akif Yaman’ın özel haberine göre, Kerem Bürsin ve Hande Erçel bırakın yeni yeni aşk yaşamayı, çoktan ilişkilerine seviye atlatmaya karar vermişler bile!

Söylentilere bakacak olursak, güzel oyuncu kısa zaman önce Beykoz konaklarında yeni bir villaya taşındı. Hande Erçel, 485m2 büyüklüğünde olan yeni evinin dekorasyonu için bir hayli emek harcamış. Sevgilisi Kerem Bürsin ise hem Hande Erçel’den uzak kalmamak için hem de Hande Erçel’in yeni evine alışmasına yardımcı olmak amacıyla bir süre güzel oyuncunun yanına taşınmaya karar vermiş.

Çiftimiz iddiaya göre geceyi de birlikte geçirmiş. Hatta Hande Erçel, evin yakınında basının olduğunu görünce kendi aracını önden sete göndermiş. Bir başka araçla da Kerem Bürsin’le Kuzguncuk’ta bulunan sete gitmek için villanin arka kapısından çıkmışlar!

Hande Erçel ve Kerem Bürsin

Bu iddianın doğru olup olmadığını bilmiyoruz fakat eğer Kerem Bürsin ve Hande Erçel birlikteyse açıklasınlar. Çünkü Puzzle birleştirir gibi yaşananları birleştirmekten yorulduk!

Benzer Haberler

Zeynep 19 Şubat 2021

Ooooo ben şok böyle bir şey olabilir mi gerçekten?

Hasret 20 Şubat 2021

aga bu gerçek mi lo ama bence sevgililer ya olm bakın gerçek zaten birbirlerine yakışıyorlar.

Zeynep 1 Nisan 2021

Aynen

Türkmen gozeli 16 Mayıs 2021

Harika coook güzel cok güzel ikili 🥰🥰

Yorum Yaz