İbrahim Tatlıses’i 10 Yıl Gençleştirmenin Bedeli Belli Oldu: İmparator Küçük Bir Servet Ödemiş!

Aleyna

Haberler

19 Şubat 2021

İbrahim Tatlıses’i 10 Yıl Gençleştirmenin Bedeli Belli Oldu: İmparator Küçük Bir Servet Ödemiş!

Türk müziğinin usta isimlerinden “İmparator” lakaplı İbrahim Tatlıses, bildiğiniz gibi uzun yıllar sonra tekrardan İbo Show’a yeniden başladı. Her Cumartesi Star TV’de ekranlara gelen İbo Show, her hafta birbirinden ünlü simaların konuk ediyor.

İbo Show’un bu haftaki bölümünün fragmanı yayınlandığında herkes ufak bir şaşkınlık geçirdi. Neredeyse izleyenler İbrahim Tatlıses’i tanıyamayacaktı! İmajını yenileyen İbrahim Tatlıses’in saçlarındaki ve yüzündeki değişiklikler sosyal medyada olay oldu.

İbo Show Yıllar Sonra Ekranda!

2000’li yılların efsane programı İbo Show, İbrahim Tatlıses’in 2011 yılında silahlı saldırıya uğramasının ardından yayından zorunlu olarak kaldırıldı. O gece kafasından yaralanan İbrahim Tatlıses hakkında sosyal medyada ve haberlerde “Kurşuna kafa attı!” şeklinde yorumlar yapıldı.

İbrahim Tatlıses

Usta sanatçı, yıllar boyu farklı tedaviler görerek sonunda sağlığına kavuştu. Eskisi kadar kolay hareket edemese de, her Cumartesi akşamı bizlerin evine konuk olacak kadar kendini toparladı. Bu sayede İbo Show 10 yıl aradan sonra tekrar yayınlanmaya başladı.

İbrahim Tatlıses ve Recep Tayyip Erdoğan

Her bölümde seyircilere müzik resitali yaşatılırken, eğlenceli anlar da eksik olmuyor. Gelin görün ki, İbo Show’un Cumartesi günü yayınlanacak bölümün fragmanında İbrahim Tatlıses’i neredeyse tanıyamayacaktık!

İbrahim Tatlıses Yeni İmajı İçin Servet Ödedi!

Yeni imajıyla herkesi şaşırtmayı başaran İbrahim Tatlıses, resmen en az 10 yıl gençleşmiş. Fakat bu yeni imajın bedeli de küçük bir servet değerinde.

İbrahim Tatlıses

İddialara göre, İbrahim Tatlıses’e peruk saç ya da botoks işlemi uygulanmadan sadece doğal ve naturel işlemler yapılıyor. Bununla birlikte ekranda daha genç ve dinamik durması hedeflenen Tatlıses, aynı zamanda 8 haftalık bir zayıflama kampına katılmış. Bütün bu işlemler içinse 100 bin TL’yi gözden çıkardığı söyleniyor.

İbrahim Tatlıses

İbrahim Tatlıses’in yeni imajını beğendiniz mi?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz