Güzel Oyuncu Serenay Sarıkaya’nın Maldivler Tatili Sponsorlu mu? “Bedava Tatil” İddiası: Geceliği 30 Bin TL!

Aleyna

Haberler

19 Şubat 2021

Güzel Oyuncu Serenay Sarıkaya’nın Maldivler Tatili Sponsorlu mu? “Bedava Tatil” İddiası: Geceliği 30 Bin TL!

Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya bugünlerde Maldivler’de güzel bir tatilin keyfini çıkarıyor. Ancak bildiğiniz gibi Serenay Sarıkaya normalde gittiği tatilleri sır gibi saklardı! Fakat bu sefer ne olduysa sabah akşam Maldivler’den fotoğraf paylaştığını görüyoruz.

Son zamanlarda oyunculuk yeteneği yerine ilişkileriyle gündemden düşmeyen Serenay Sarıkaya, geçtiğimiz aylarda ünlü komedyen Cem Yılmaz ile ilişkisini sonlandırmıştı. Jet hızıyla başlayan ve aynı hızla sona eren bu ilişki hepimizi şaşırtmış olsa da; artçı etkileri hala devam ediyor!

Cem Yılmaz’la Yaşanan “Instagram” Krizi

Son olarak Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz arasında “takip” krizi yaşandı. Ünlü komedyen, eski sevgilisi Serenay Sarıkaya’yı Instagram’dan takip etmeyi bırakmış ve birkaç gün sonra yine takip etmeye başlamıştı. Cem Yılmaz’ın bu tutumu sosyal medyada “İlgi çekmeye çalışıyor!” şeklinde yorumlandı.

Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya

Ancak önceki haftalarda ex çiftimiz hakkında yeni bir gelişme daha yaşandı. Serenay Sarıkaya, Cem Yılmaz’ın paylaştığı bir Instagram gönderisini beğenince çiftimiz hakkında “Barıştılar” iddiaları ortaya atıldı. Fakat Serenay Sarıkaya bu iddiaları yalanladı!

Serenay Sarıkaya

Sonuç olarak bir like’ın bile bu kadar konuşulduğu bir mecrada tanınmak ve milyon takipçiye sahip olmak da çok güzel bir ayrıcalık değil mi? Hatta bu ayrıcalığa sahip olan kişilere “Influencer” adını vermeye başladık, yani “etkileyen/etki eden” çoğu marka artık “Influencer Marketing” adı verdiği bir strateji ile marka tanıtımlarına bir de “dijital” platformları da dahil etti. Serenay Sarıkaya’nın Maldivler tatilini bu şekilde bedavaya getirdiğini iddia edenler de var!

Serenay Sarıkaya Maldivler’de Bedavaya mı Kalıyor?

Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya’nın Instagram’da tam tamına 9.1 milyon takipçisi var. Şu anda Maldivler’de gününü gün eden güzel oyuncunun takipçi sayısı sayesinde geceliği 30 bin TL olan otelde ücretsiz kaldığını iddia eden magazinciler var.

Aslında bu konuda elimizde epey delil var. Hiçbir tatilinden ya da seyahatinden fotoğraf paylaşmayan Serenay Sarıkaya, Maldivler’e gittikten sonra içine Şeyma Subaşı kaçmışçasına tespih boncukları gibi storyler dizmeye ve fotoğraflar paylaşmaya başladı. Ayrıca story ve gönderilerine kaldığı oteli taglemeyi de unutmuyor. Hal böyle olunca, herkesin aklına “Bedava tatil yapıyor” düşüncesi geldi elbette.

Serenay Sarıkaya

Hatta Serenay Sarıkaya’nın Maldivler tatili için bırakın para harcamayı üzerine para aldığını iddia edenler bile var. 1 milyon takipçili fenomenlerin Türkiye’nin dört bir yanında bedavaya konakladığını düşünürsek; Serenay Sarıkaya’nın 9 milyon takipçiyle Maldivler’de ücretsiz tatil yapması çok da uzak bir ihtimal değil. Fakat yine de şöyle bir yerde bedava tatil fikri insanı cezbetmiyor mu?

Serenay Sarıkaya tatil
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz