Sevilen Oyuncu Hande Erçel Instagram’da “En Çok Takip Edilen Türk Oyuncu” Oldu: Rakipleri Nusret ve CZN Burak!

Aleyna Özyaman

Haberler

19 Şubat 2021

Sevilen Oyuncu Hande Erçel Instagram’da “En Çok Takip Edilen Türk Oyuncu” Oldu: Rakipleri Nusret ve CZN Burak!

Kerem Bürsin’le adı aşk iddialarına karışan güzel oyuncu Hande Erçel, son dönemin yıldızı parlayan isimlerinden biri. Son olarak Fox TV’de yayınlanan “Sen Çal Kapımı” isimli dizide rol alan güzel oyuncu; pandemi sürecinde 2020 yılının en çok kazanan ünlüleri arasında yer aldı.

İlk olarak “Sen Çal Kapımı” isimli dizide başrol almaya başlayan Hande Erçel, daha sonrasında pek çok markayla işbirliği yaparak marka yüzü olarak reklamlarda boy göstermeye başladı. Hande Erçel’in bu başarısı, ona “Türkiye’de en çok Instagram takipçisine sahip oyuncu” ünvanını kazandırdı!

En Çok Instagram Takipçisi Olan Oyuncu: Hande Erçel!

Instagram hesabını aktif olarak kullanan Hande Erçel’in tam tamına 19.3 milyon takipçisi var. Fakat bu takipçilerin hepsi Türkiye’den değil, Hande Erçel’in dünyanın birçok ülkesinden takipçileri mevcut!

Ülkemizde Instagram en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri. Hal böyle olunca ünlülerin Instagram’da yaptıkları en ufak bir hareket, takip ya da like magazin gündemini anında değiştirebiliyor. Instagram’ın tüm dünya üzerinde bu kadar söz hakkı varken; yapılan son araştırmaya göre Instagram’da en çok takipçisi olan 3 Türk; Nusret, CZN Burak ve Hande Erçel!

Nusret, CZN Burak ve Hande Erçel Aynı Listede!

Nusret ve CZN Burak

Ancak ilk iki sırada olan Nusret ve CZN Burak takipçilerinin büyük bir kısmı yurt dışından geliyor. Özellikle CZN Burak’ın gönderilerine bakarsanız; yorumların genellikle Arapça olduğunu görürsünüz. Zaten hem Nusret hem de CZN Burak, dünyanın farklı yerlerinde restorantlara sahip olan iki işletmeci.

blank

Fakat Hande Erçel sadece Türkiye’deki projelerde yer alırken; neredeyse Türkiye’nin çeyreğinin takip ettiği bir isim olması gerçekten takdire şayan! Hande Erçel’in Instagram’da 19.3 milyon takipçisi varken, Nusret’in 33.4 milyon, CZN Burak’ın ise 20.8 milyon takipçisi var.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz