Şevval Sam’ın Dosta Düşmana Tbt Paylaşımı Yine Hayranlık Uyandırdı! İşte Yasak Elma’nın Yıllara Meydan Okuyan Ender’i

Ayşegül S.

Haberler

10 Mart 2021

Şevval Sam’ın Dosta Düşmana Tbt Paylaşımı Yine Hayranlık Uyandırdı! İşte Yasak Elma’nın Yıllara Meydan Okuyan Ender’i

Yıllar geçse de hala güzelliği ve çekiciliği ile takipçilerinin beğenisini toplayan Şevval Sam bugün sosyal medya hesabından 2013 yılına ait bir fotoğrafını paylaştı. Fotoğrafla bugün arasında neredeyse hiçbir fark olmayan güzel sanatçı yine hayranlarını büyülemeyi başardı.

8 Sene Önce de Aynı!

Şevval Sam’ın kişisel Instagram hesabından yapmış olduğu paylaşım yine hayranlarını şaşırttı. Görünüyor ki güzel sanatçı aradan geçen yıllara rağmen ne güzelliğinden ne de enerjisinden hiçbir şey kaybetmemiş. 8 sene önce neyse şimdi de öyle olan hatta güzelliğine güzellik katan güzel oyuncunun sırrı herkesin merak konusu.

Yaşlanmaktan Korkmuyorum!

Bundan 2 yıl önce verdiği bir röportajda yaşlanmaktan korkmadığını söyleyen sanatçı yaş almak lafının tam bir kelime oyunu olduğunu söylemişti. Hatta 20’li yaşlara geri dönmek istemediğini de söyleyen güzel sanatçı deneyim ve kıdemli olmanın önemli olduğunu, hayatın kendisine kattığı olgunluk ve yaşanmışlıktan mutlu olduğunu ifade etmişti.

Anne Oğul Dizi Setlerinde

blank

47 yaşındaki güzel sanatçının hayranları geçtiğimiz günlerde oğlu Tarık Emir Tekin’le olan fotoğraflarına da inanamamışlardı. Meğer Sadakatsiz’in Selçuk’u Yasak Elma’nın Ender’inin oğlu imiş. Daha önce Arda’nın Mutfağı programından tanıdığımız Tarık Emir Tekin bugünlerde Selçuk karakteri ile gündemde. Oğlunun buradaki başarılarıyla gurur duyduğunu ifade eden Şevval Sam “Onu ben doğurdum, elbette on parmağında on marifet olacak” dedi.

Şevval Sam’ın Yaşam Enerjisi

blank

Kendisi gibi on parmağında on marifet bir çocuk yetiştiren Şevval Sam belki de bu yaşam enerjisini ve güzelliğini bu üretken hayatına borçludur. Müzik hayatında ayrı dizi kariyerinde ayrı başarılı olan sanatçı ürettikleriyle de hayranlık toplayan isimlerden. Bugüne kadar yaptığı her işi severek yaptığı her halinden belli olan Şevval Sam öyle görünüyor ki daha çok meydan okur yıllara.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz