Uraz Kaygılaroğlu’nun Sevgilisi Berrak Tüzünataç’ın Yeni İmajı Sosyal Medyada Olay Oldu!

Aleyna

Haberler

10 Mart 2021

Uraz Kaygılaroğlu’nun Sevgilisi Berrak Tüzünataç’ın Yeni İmajı Sosyal Medyada Olay Oldu!

Uraz Kaygılaroğlu ile yaşadığı dolu dizgin aşktan dolayı gündemden düşmeyen Berrak Tüzünataç, yeni saçlarıyla gündeme bomba gibi düştü. Uzun dalgalı saçlarını kısacık kestiren ünlü oyuncu, yeni imajıyla sosyal medyayı ikiye böldü.

berrak tüzünataç-uraz kaygılaroğlu

Berrak Tüzünataç geçtiğimiz günlerde Uraz Kaygılaroğlu ile yepyeni bir aşka yelken açtı. Aşkın verdiği heyecanla imajını da değiştirmek isteyen Tüzünataç, kuaförün yolunu tuttu. Uzun ve dalgalı saçlarını kısacık kestiren güzel oyuncu, saçlarını kestirdiği eğlenceli hallerini Instagram’da paylaşmayı ihmal etmedi.

berrak tüzünataç-uraz kaygılaroğlu

Yeni Bir Aşk Yeni Bir Berrak

Hatırlarsanız Berrak Tüzünataç’ın Fi dizisindeki karakteri de kısa küt saçlıydı. Ünlü oyuncu tekrar saçlarını aynı şekilde kestirince dizinin hayranları tepkisiz kalmadı tabii. Güzel oyuncunun yeni imajını çok beğenen takipçileri “Özge Egeli geri döndü” diye yorum yapıp beğeni yağdırdı.

Tüzünataç’ın yeni imajını beğenmeyen takipçileri de vardı tabii. Bir sürü kötü yorum da alan güzel oyuncunun yeni imajı sosyal medyayı ikiye ayırdı.

“Sevişmek tek derdimiz oldu. Uyanmam, yok uyanmam”

Berrak Tüzünataç ve Uraz Kaygılaroğlu hakkında çıkan aşk dedikodularına geçtiğimiz günlerde yanıt verdi. Yakışıklı oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, Birkan Nasuhoğlu ve Nova Norda’nın “Uyanmam” adlı şarkısını Instgaram’da paylaştı.

berrak tüzünataç-uraz kaygılaroğlu

Bu paylaşımın bu kadar ses getirme nedeni ise Uraz’ın Berrak’a olan aşkını bu şarkı ile ilan etmesiydi. Yakışıklı oyuncu,  “Uyanmam” adlı şarkıyı Instagram’da Tüzünataç’ı etiketleyerek tüm Instagram’a aşkını gösterdi.

berrak tüzünataç-uraz kaygılaroğlu

Güzel oyuncu, daha önce Burcu Esmersoy’un eşi Berk Suyatmaz ile bir ilişki yaşamıştı. Geçtiğimiz günlerde Uraz Kaygılaroğlu ile çıkan aşk iddialarını soran muhabirlere ise ‘Sizlere açıklamak gibi bir mecburiyetim yok’ cevabını verdi.

berrak tüzünataç-uraz kaygılaroğlu

Uraz Kaygılaroğlu ise 5 yıllık eşi Melis İşiten’den 2019’da boşandı. Daha sonra Aslı Enver ve menajer Gamze Okutucu ile anılan Kaygılaroğlu’ndan Berrak Tüzünataç ile ilişkisi hakkında henüz bir açıklama gelmedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz