İrem Derici’den Bomba Etkisi Yaratan İtiraf: K*çımı Bile Açarım!

Aleyna

Haberler

24 Mayıs 2021

İrem Derici’den Bomba Etkisi Yaratan İtiraf: K*çımı Bile Açarım!

Ünlü şarkıcı İrem Derici geçtiğimiz günlerde Hakan Gence’nin programına konuk oldu. Gence’nin sorularını cevaplayan İrem Derici, kendine dair çok özel itiraf ve açıklamalarda bulundu.

K*çımı Bile Açarım!

Pandemi sürecinin başından beri, bu durumdan ne denli sıkıldığını söyleyen Derici bu kışı kendi için bir şeyler yaparak geçirdi. Hakan Gence’nin sorularını içtenlikle cevaplayan ünlü şarkıcı sahneyi çok özlediğini belirtti. Yaklaşık 3 aydır dans dersleri alan genç şarkıcı yakın zamanda bir video yayınlayacağının sinyallerini verdi. Hakan Gence’nin “O dansları sahnede de göreceğiz değil mi?” sorusuna verdiği “Sahneyi bir görelim de k*çımı bile açarım” cevabıyla izleyenleri kahkahaya boğan Derici, uzun bir süre yeni şarkı yapmayacağını söyledi. Gerekçe olarak da şu sıralar yeni şarkıların kendisine para kazandırmamasını gösterdi.

Jennifer Lopez’e Meydan Okuyacak!

blank

İrem Derici’nin son zamanlarda daha da güzelleşmesi Hakan Gence’nin de gözünden kaçmadı. Sırrını ‘dolgunun gücü’ olarak açıklayan İrem Derici göğüslerini yıllar önce yaptırdığını, kalçasında ise herhangi bir estetik müdahale bulunmadığını açıkladı. Gence’nin “Sende Jennifer Lopez’e meydan okuyacak kalça var” şeklindeki övgüsüne “Ona da g*tümle meydan okumayayım bir zahmet” cevabını veren Derici, dans videolarında da vücudundan çok dansına odaklanılmasını rica etti.

“Yazı Rock Star Gibi Geçireceğim”

blank

Yaz için Çeşme’de 1 aylığına ev tutan güzel şarkıcı “Yazı rock star gibi geçireceğim, beni sarhoş da göreceksiniz, yerlerde de sürüneceğim” dedi. Son zamanlarda Enis Arıkan ile kurduğu yakın arkadaşlıktan bahseden İrem Derici, Çeşme tatilinde birlikte olacaklarının sinyalini de verdi.

35’e Kadar Aşk Yok!

blank

Ünlü şarkıcı Hakan Gence ile sohbeti sırasında aşk hayatından da bahsetti. Üniversite yıllarından beri çok çapkın olduğunu itiraf eden İrem Derici, şu sıralar aşktan da cinsellikten de soğuduğunu söyledi. Kendine 35 yaşına kadar aşık olmama sözü veren Derici, “Bu yaz Enis ile birlikte çapkınlık yapacağız” şelinde konuştu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz