Medeni Boşanmalarda Bugün! Bircan Bali ve Ömer Gezen Kızları İçin Bir Araya Geldi: “Modernlikten öleceğiz…”

Aleyna

Haberler

26 Mart 2021

Medeni Boşanmalarda Bugün! Bircan Bali ve Ömer Gezen Kızları İçin Bir Araya Geldi: “Modernlikten öleceğiz…”

Ünlü sunucu Bircan Bali ve eski eşi Ömer Gezen’den “Ayrılsak da beraberiz” pozu geldi. Eski eşler, kızlarının 7. ayı için pasta kesti.

Bircan Bali Ömer Gezen

Sevilen magazin programı “Söylemezsem Olmaz”ın sunucularından Bircan Bali, eşi Ömer Gezen’den ayrıldığını açıklamıştı. Bu haber kimseyi şaşırtmadı! Çünkü çift, evlendiklerinden beri bu tür söylentilerle gündeme geliyordu.

İlk Ayda İlk Kriz

Bircan Bali Ömer Gezen

Büyük aşk yaşayan Bircan Bali ve Ömer Gezen, 2019’un eylül ayında sade bir nikah töreniyle dünyaevine girmişti. Evlilik teklifi aldığı anları Instagram’da paylaşan Bircan Bali, nikahının tüm detaylarını da “Söylemezsem Olmaz”da yayınlamıştı.

Ama yaşadıkları krize programında yer vermemişti. Bircan Bali’nin evliliği daha ilk ayda çıkmaza girdi. Ömer Gezer elinde boşanma dilekçesiyle adliyeye koştu! Neyse ki, bu kriz dava açılmadan çözüldü.

Krizi Bebek Çözdü

Bircan Bali ve Ömer Gezen, yaşadıkları hakkında hiçbir açıklama yapmadı. Onun yerine müjdeli bir haber verdiler, Bircan Bali hamileydi! Bebeklerini aynı çatı altında büyütmeye karar veren çift, nihayet sorunlarını aşmıştı. Zaten ortada aldatma ve şiddet gibi affedilemez durumlar yoktu. Çiftin kızları Saygı Karen, geçtiğimiz yaz dünyaya geldi. O günden beri de Ömer Gezen’i adliyede gören olmadı. Ama geçen ay söylentiler tekrar başladı!

Takip Etmeyi Bıraktılar

Bircan Bali Ömer Gezen

Bircan Bali ve Ömer Gezen, hayatlarını sosyal medyada yaşıyor desek yeridir. Hal böyle olunca, Instagram’da birbirlerini takip etmemeleri “Boşanma kapıda” iddialarına yol açtı.

Öyle de oldu! Bircan Bali dünkü programında boşandıklarını açıkladı. Bugün de uzun zamandır yan yana görmediğimiz çifti Saygı Karen için bir arada gördük.

“Modernlikten öleceğiz”

Eski eşler, kızları Saygı Karen’in 7. ay kutlaması için bir araya geldi. Ortada bir “Bayram değil seyran değil” durumu var ama “medeni boşanma” pozu vermek önemli! Zaten Bircan Bali de “Modernlikten öleceğiz” diyerek durumla dalga geçmeyi ihmal etmedi.

Bircan Bali Ömer Gezen Saygı

Haklarında hayırlısı. Umarız, Bircan Bali ve Ömer Gezen konu kızları olunca her zaman böyle bir duruş sergiler!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz