Aynur Aydın’dan Şok Bülent Ersoy Tepkisi: “Üstünde Ceset Taşıyor Farkında Değil!”

Aleyna

Haberler

28 Kasım 2020

Aynur Aydın’dan Şok Bülent Ersoy Tepkisi: “Üstünde Ceset Taşıyor Farkında Değil!”

Türk sanat müziğinin efsane divası Bülent Ersoy, yine kürkleriyle olay oldu! Mücevher ve kürk takıntısı yüzünden pek çok kez bizleri şaşırtmayı başaran Diva, bu sefer yine eleştirilerin hedefi hale geldi!

Bodrum’da Aldığı İkiz Villalarla Konuşulmuştu!

Geçtiğimiz aylarda, Muğla’nın ünlü tatil beldesi Bodrum’da Ajda Pekkan ve Ebru Gündeş’in de villalarının olduğu siteden aldığı süper lüks, ikiz villalarla gündeme gelmişti Bülent Ersoy.

Bu villalara ödediği fiyat ise dudak uçuklatacak cinsten: Tam 40 milyon TL! Muhabirlerin yakaladığı Bülent Ersoy yine alıştığımız türde bir açıklama yaparak; önemli olan para değil, benim beğenmem mesajını verdi: “Zaten rakamları biliyorsunuz. Ben fiyat konuşmam, buna gerek yok, beğendim ve iki villa aldım.”

Yine Kürk Sevdası!

Önceki akşam Nişantaşı’nda bir kürk mağazasında alışveriş yaparken görüntülenen Bülent Ersoy; muhabirlerin kendisini dışarıda beklediğini görünce; “Onlar benim çocuklarım. Kapıda beklemesinler. Alın içeri, gelsinler” diyerek, gazetecileri içeri davet etti.

Bülent Ersoy Kürk

Muhabirlerin eşliğinde, kürkü için prova yapan Bülent Ersoy’un beyaz triko üzerine kar tilkisi kürkü için 40 bin TL ödediği öğrenildi!

Bağışlayacağım!

Prova sonrası, mağazadaki bütün kürkleri tek tek deneyen Bülent Ersoy; 400 bin TL değerindeki çantasıyla kombinler yapmayı da ihmal etmedi. Alışveriş sırasında taktığı pırlanta yüzük ve kolyenin 10 milyon TL değerinde olduğunu da hatırlattı.

Bülent Ersoy Mücevher

Muhabirlerin “Hayvanseverler size yine sosyal medyada sitem edecekler” sözleri üzerine Bülent Ersoy, “Ben alıştım artık” cevabını verdi. Diva ayrıca, “Ben kürklerimin hepsini Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’ne vereceğim. Bir gece düzenleteceğim. Ben de oraya gideceğim ve açık artırma ile satsınlar. Epeyce bir yüklü miktar olmuş olur” dese de sosyal medyada eleştiri oklarının hedefi olmaktan kaçamadı!

Aynur Aydın’dan Tepki!

Özellikle Twitter’da kürk satın aldığı için tepki toplayan Bülent Ersoy’a bir eleştiri de Sevilen pop şarkıcısı Aynur Aydın’dan geldi.

Twitter’dan Bülent Ersoy’a gelen tepkiler:

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz