Yargı Machine Pınar Altuğ’dan Takipçisine Ayar: “Aklınız Var Nasılsa Değil Mi?”

Aleyna

Haberler

28 Kasım 2020

Yargı Machine Pınar Altuğ’dan Takipçisine Ayar: “Aklınız Var Nasılsa Değil Mi?”

Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan çifti kadar sosyal medyada ağır yorumlara maruz kalan başka bir çift olduğunu sanmıyorum. Atacan çiftinin evlilikleri 10 küsür yılı devirmesine rağmen hala aşklarına, sevgilerine ve evliliklerine inanmayan karalamaya çalışan pek çok kişi var!

Bu kadar olumlu olumsuz yorum almalarının bir sebeplerinden biri, çiftin arasındaki yaş farkı ve Pınar Altuğ’un sosyal medyayı aktif olarak kullanması! Instagram’ı en aktif kullanan ünlülerin başında gelen Pınar Altuğ’un tam 1.5 milyon takipçisi var!

Onu diğer ünlü arkadaşlarından ayıran özelliği ise, takipçilerinin yorumlarına cevap vermesi. Çoğu ünlüyü biliyorsunuz, muhattap almak istemez ve takipçileriyle polemiğe girmez ama Pınar Altuğ öyle değil! Kendisine ayarsız ve terbiyesizce yorum yapan herkesin ağzının payını veriyor. Takipçilerine karşınızda robot değil gerçek bir insan var mesajını veriyor her seferinde!

Ara Ara Övgüye Bile Kızıyor!

Eleştirilere cevap vermesini anlıyorum ve hak veriyorum ama bazen, övgü dolu yorumlarını bile tersliyor takipçilerinin. Açıkçası bu yoruma neden bu kadar tepki gösterdi pek anlam veremedim!

Pınar Altuğ Instagram yorum

“O Da Bundan Güç Aldı Zaten!”

Kızı Su ile birlikte mutfağa girmeyi seven Pınar Altuğ, kızıyla yemek yaparken videolar çekiyor ve takipçilerine yemek tariflerini veriyor. Bir takipçisi Pınar Altuğ’un tavırlarını beğenmemiş olacak ki, kendince bir teori üretiyor. Pınar Altuğ ise bu yorum karşısında The Yargı Machine modunu açarak takipçisine cevap veriyor:

Pınar Altuğ Instagram yorum

Pınar The Yargı Machine Altuğ!

Hatta bazen, haddini aşan takipçilerini storysinde bile paylaştığı oluyor. Pınar Altuğ’un ifşasını da doğru bulmuyoruz ama ablacım, bu nasıl yorum! “Yüzünüz çok çirkin, kocanızı jigolo olarak mı tutuyorsunuz?” yorumuna oldukça sinirlenen Pınar Altuğ, takipçisini storysinde ifşa etti! Boşuna The Yargı Machine demedim ben…

Pınar Altuğ ;Instagram ifşa

Son Bombası: “Aklınız Var Nasılsa Değil Mi?”

Black Friday indirimleri ülkemizde de hız kesmeden devam ederken; ara ara Instagram reklamları da yapan Pınar Altuğ, hesabında bir zemin temizleme makinesinin tanıtımı yaptı. Gelen yüzlerce yorum arasından, saygısızca bulduğunu her zamanki üslubuyla cevapladı!

Pınar Altuğ Takipçisine yorum
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz