Hakan Altun ile Aşk Yaşamaya Başlayan Gonca Vuslateri’den Sevgilisine Özel Paylaşım!

Aleyna

Haberler

28 Kasım 2020

Hakan Altun ile Aşk Yaşamaya Başlayan Gonca Vuslateri’den Sevgilisine Özel Paylaşım!

Sevilen şarkıcı Hakan Altun’un adı birkaç ay önce Ajda Pekkan’la anıldı ancak bu iddialar doğru çıkmadı. Şimdi de, güzel oyuncu Gonca Vuslateri ile aşk yaşadığı iddia edildi! Hem de eldeki tek kanıt; sadece birbirlerinin fotoğraflarını Instagram üzerinde beğenmeleriydi!

Ajda Pekkan ile Aşk İddiası

Birkaç ay önce Hakan Altun ile Ajda Pekkan’ın aşk yaşadığı ortaya atılmıştı. Bu iddianın sahibi, Söylemezsem Olmaz programının sunucularından Seren Serengil. Seren Hanım bildiğiniz gibi ortalığı karıştırmayı çok seviyor! Programda yaptığı açıklamada, ikilinin flört döneminde olduğunu ve çok mutlu olduklarını iddia etmişti.

Hakan Altun ve Ajda Pekkan

En son Bülent Çavuşoğlu ile beraberliğin ardından 2 yıldır yalnız olan Ajda Pekkan, Hakan Altun ile aşk iddialarına “Beni taşıyacak erkek maalesef karşıma çıkmıyor” yanıtı vererek, ilişkisinin olmadığını söylemişti.

Instagram Gönderileriyle Kendilerini İfşa Ettiler!

Hakan Altun ve Ajda Pekkan meselesi daha yeni yeni soğuyorken; ortaya atılan iddia herkesi şoke etti!

İlk olarak Uçankuş’ta konuşulan bu iddianın tek kanıtı; Hakan Altun ve Gonca Vuslateri’nin Instagram gönderileri ve birbirlerini beğenmeleriydi!

İlk olarak Hakan Altun, “Anladım ki eri olmuşum ben bu aşkın, vuslatı beklerken” açıklamasıyla yayınladığı gönderiyle; gönlünde biri olduğunu belli etti ama kim olduğu sır gibi saklanıyordu!

Ardından Gonca Vuslateri’den anlamlı bir paylaşım gelince magazinciler çifti birbirine yakıştırdı bile!

Söylemezsem Olmaz’da İtiraf!

Seren Serengil’in Söylemezsem Olmaz programına telefonla bağlanan Gonca Vuslateri, Hakan Altun ile aşk yaşadıklarını “Urla’da film çekimindeyim. Çok mutluyum, mutluyuz” açıklamasıyla kabul etmiş oldu.

Hakan Altun ise, Uçankuş’a verdiği röportajda Gonca Vuslateri ile bir doğum gününde tanıştıklarını anlatarak; “Nazar değmez inşallah!” dedi. Görüldüğü üzere aralarında 14 yaş fark olan çiçeği burnunda çiftimiz mutlu bir beraberlik yaşıyorlar!

Gonca Vuslateri’den Hakan Altun’a Jest!

Aşk açıklamalarının ardından, bugün sevgilisi Hakan Altun’a jest yapan Gonca Vuslateri; Bendeniz’in taklitini yaptığı bir gönderiyi takipçileriyle paylaştı! Duyduğumuz kadarıyla bu jest Hakan Altun’un yüzünü pek güldürmüş.

Gonca Vuslateri’nin yaptığı Bendeniz takliti, Hakan Altun dışında takipçileri tarafından da büyük beğeni topladı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz