Ayrılık Haberleri Sonrası Aşırı Hırs Yapan Merve Dizdar’dan Rest: Bu İş Burada Bitmez Görüşüceğiz…

Aleyna

Haberler

23 Haziran 2021

Ayrılık Haberleri Sonrası Aşırı Hırs Yapan Merve Dizdar’dan Rest: Bu İş Burada Bitmez Görüşüceğiz…

Masumlar Apartmanı’nın Gülben’i tam da dizi tatile girmişken geçtiğimiz günlerdeki boşanma haberi ile tüm sevenlerini üzmüştü. Gürhan Altundaşar ile sessiz sedasız boşanan Merve Dizdar bu sessizliğini bugün bozdu. Oldukça hırslanmış görünen başarılı oyuncu o halini bir story ile yayınladı. İşte Dizdar’ın aşırı hırslanmış hali!

Sessiz Sedasız

Merve Dizdar Gürhan Altundaşar

Geçtiğimiz hafta Gürhan Altundaşar ve Merve Dizdar ikilisinin sessiz sedasız boşanmaları sosyal medyaya adeta bir bomba gibi düşmüştü. O günden bu yana boşanmalarına dair yalnızca asılsız haberleri yalanlayan Dizdar boşanma asılsız konuşmalardan ve imalardan çok rahatsız olduğunu söylemişti. Hatta bu duruma dair “Gürhan’la karşılıklı konuşarak ve arkadaş kalarak ayrıldık. Fakat bunu dışında ortaya atılan çirkin iddiaların hiç gerçeklik payı yok. Yapmayın böyle şeyler… Zor bir dönem yeterince. Ne Gürhan ne de ben birbirimizi aldatmadık. Kimseyle yasak aşk yaşamadık. Sadece bitti! Rica ediyorum.” şeklinde bir açıklama yayınlamıştı.

İlk Görüşte Aşık Olmuş

Merve Dizdar Gürhan Altundaşar

2018 yılında hayatlarını birleştiren ikilinin boşanırken birbirlerinden herhangi bir şey talep etmeden ayrıldılar. Daha önce Özge Özder’in youtube kanalına konuk olan Dizdar, eşi Altundaşar’la birlikteliklerinin nasıl başladığını anlatırken Gürhan Altundaşar’ın kendisine ilk görüşte aşık olduğunu söylemişti. Bir oyunda birlikte oynayan meslektaşlar zaman içerisinde ilişki yaşamaya başlayıp ardından da evlenme kararı almışlardı.

Görüşeceğiz…

Boşanma sürecinin ardından arkadaşı Mustafa Sakallı ile deniz kenarında dinlenip kafa dağıtmaya çalışan başarılı oyuncu arkadaşı ile tatlı bir tavla krizi yaşamış. Mustafa Sakallı fena oynamıyorsun dediği an gözü dönen Merve Dİzdar’ın gözünü adeta hırsın bürüdüğüne hepimiz böylelikle şahit olmuş olduk.

Ve bu hırsa bakılacak olursa Mustafa Sakallı en kısa zamanda karşısında pes edecek gibi görünüyor. Ne diyelim, şeytanın bol olsun Merve Dizdar…

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz