Acun Ilıcalı Sonunda Bunu da Yaptı! Survivor’ın Son Günlerinde Öyle Bir Açık Verdi ki Kullanıcılar İnanamadı!

Aleyna

Haberler

23 Haziran 2021

Acun Ilıcalı Sonunda Bunu da Yaptı! Survivor’ın Son Günlerinde Öyle Bir Açık Verdi ki Kullanıcılar İnanamadı!

Survivor 2021’in bitmesine günler kala, Dominik’te son oyun oynandı ve çekimler sona erdi! Acun Ilıcalı ise Instagram hesabından yakın arkadaşı Esat Yontunç ile fotoğraf paylaşarak; Survivor 2021’in son oyunu hakkında seyircilerine spoiler vermiş oldu!

Bir Survivor sezonunun daha sonuna geldik! TV8’in sevilen yarışması Survivor, bu sezonda da ekranlarda fırtınalar estirmeye devam etti. Survivor 2021, geçtiğimiz sezon ekrana gelen 2020 kadar başarılı ve sezona damga vuran bir yarışma olmamış olsa da; Acun Ilıcalı’nın kemik Survivor izleyicisi reytinglerde yarışmayı yukarı taşımayı başardı.

blank

Survivor Yarışmacılarının Ailesi Olay Oldu!

2021 Survivor sezonuna damga vuran sadece yarışmacılar değildi! Yarışmacıların ailelerinin de haddinden fazla sosyal medyayı aktif olarak kullanması ve yorumlarını sık sık dile getirmesi başta Acun Ilıcalı olmak üzere tüm Survivor ekibinin canını sıktı. Hatta olaylar o kadar büyüdü ki; Acun Ilıcalı yarışmacıları aileleri ile görüştürdü ve yaşananlara çözüm bulmaya çalıştı.

blank

Ancak Aleyna Kalaycıoğlu’nun annesi Zuhal Kalaycıoğlu Twitter’dan Acun Ilıcalı’ya yüklenmeyi ihmal etmedi; “Acun Ilıcalı eminim ki tüm detaylarıyla konulara hakimsiniz. Siz yarışmacınıza sahip çıkmadınız. Gücünüzü kullanıp kızımı ve beni reyting malzemesi yaptınız. Sizin de evlatlarınız var Allah’ın adaletine havale ettim sizi. Sadece kızımın emeklerine üzülüyorum”

Acun Ilıcalı’dan Şok Spoiler!

blank

Neyse ki bu gerginlikler mazide kaldı! Son 4’e kalmayı başaran yarışmacılar ise dün akşam belli oldu. Kırmızı takımdan Aleyna ve İsmail yarı finale adını yazdırırken; mavi takımdan da Poyraz ve Ayşe İstanbul’da gerçekleşecek yarı final koltuğunu garantiledi. Yarışmacılar son oyunlarını Dominik’te oynadı ve aylar sonra Türkiye’ye dönmek için harekete geçti. Bu anları Acun Ilıcalı Instagram hesabından paylaşmayı ihmal etmedi. Survivor’ın son oyunu hakkında spoiler veren Acun Ilıcalı herkesi şaşırttı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz