Kendisi Bile Hatırlamıyor! Acun Ilıcalı’nın Bu Görüntülerini İlk Kez Göreceksiniz: Hey Gidi Gençlik!

Aleyna

Haberler

23 Haziran 2021

Kendisi Bile Hatırlamıyor! Acun Ilıcalı’nın Bu Görüntülerini İlk Kez Göreceksiniz: Hey Gidi Gençlik!

TV8’in sahibi Acun Ilıcalı Türkiye’deki birçok kişinin sevdiği ve yakından takip ettiği isimlerin başında geliyor. Türkiye’ye getirdiği yarışmalarla birlikte her geçen gün servetini arttırmaya devam eden Acun Ilıcalı; bugünlerde Survivor, Masterchef, O Ses Türkiye gibi yarışma programlarıyla reytinglerde fırtına gibi esiyor! Ancak Tamer Sivar’ın geçtiğimiz hafta paylaştığı görüntüye bakacak olursak; Acun Ilıcalı her zaman bugün olduğu kadar varlıklı ya da güçlü değildi. İddia ediyoruz, bu görüntüleri ilk kez göreceksiniz.

Her Adımıyla Olay!

Yarışma programları, çalışma stili, rahatlığı, serveti, ilişkileri, kızları… Acun Ilıcalı’nın her attığı adım olay olmaya devam ediyor. İlk olarak muhabirlikle başlayan Acun Ilıcalı bugün büyük bir medya patronu. Ancak elbette yalnız değil! Yıllar önce kiminle çalışıyorsa hala aynı kişileri yanında barındıran ünlü medya patronu, güvene ve vefaya çok önem veriyor. Güvendiği insanları yanından bir an olsun ayırmıyor. Hatta Acun Ilıcalı’nın ilk yarışma programı “Var mısın Yok musun?”da uzun süre yarışmacı olarak karşımıza çıkan insanlar yılllaaar geçmesine rağmen Acun Medya ekibinin bir parçası.

blank

Hakan – Gizem Hatipoğlu, Furkan Dede, Manav Aydın, Şeyma Subaşı gibi isimler “Var mısın Yok musun?” yarışmasıyla hayatımıza girmişti. Ancak elbette Şeyma Subaşı’nın yarışmada olma amacı oldukça farklıydı. Acun Ilıcalı’yla yasak ilişki yaşayan Şeyma Subaşı, ünlü medya patronuyla ayrılmış olsa bile hayatımızda olmaya devam ediyor. Hatta milli eniştemiz Meedo’dan hamile olduğunu geçtiğimiz gün açıklamıştı:

Bu Görüntüleri İlk Kez Göreceksiniz!

Fakat Acun Ilıcalı’nın “Var mısın Yok musun?” yarışmasından öncesi de var! “Acun Firarda” programıyla dünyayı gezen Acun Ilıcalı’nın o dönemler yanında çalışan Tanem Sivar, Instagram’dan yılllaaar öncesine uzanan bir görüntü paylaştı. Hem Acun Ilıcalı hem de Tanem Sivar’ın gençlik görüntüleri herkesi hüzünlendirdi ve şaşırttı. Ah hey gidi gençlik!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz