Sadakatsiz’in Derin’i Melis Sezen ve Barış Arduç Arasında Romantik Anlar: Bana Dünyaları Verir misin?

Aleyna

Haberler

23 Haziran 2021

Sadakatsiz’in Derin’i Melis Sezen ve Barış Arduç Arasında Romantik Anlar: Bana Dünyaları Verir misin?

Kanal D’nin sevilen dizilerinden Sadakatsiz’in Derin’i Melis Sezen son zamanların en popüler isimlerinden biri haline geldi. Henüz 23 yaşında olmasına rağmen birçok dizide ve reklam filminde rol alan güzel oyuncu şimdi de Türkiye’nin en yakışıklı oyuncularından Barış Arduç’la birlikte bir telekomünikasyon devinin reklam filminde buluştu.

Reklam Filmi Olay Oldu!

Barış Arduç’la rol aldığı reklam filmini Instagram hesabında paylaşan Melis Sezen’e kısa sürede yorum yağdı. Reklamda kendisine evlilik teklifi eden sevgilisinin “mesajlarını” takip eden Selin karakterini canlandıran Melis Sezen ve Barış Arduç’un uyumu herkesin kalplerini eritti! Özellikle de “Bana dünyaları verir misin?” kısmında gözlerimizden küçük kalpler çıktı.

Sık sık sosyal medya hesaplarından paylaşımlar yapan Melis Sezen, sürpriz bir projeyle sevenlerinin karşısına çıktı. Daha öncesinde yeni işbirliğiyle alakalı story ya da gönderi paylaşmayan güzel oyuncu herkesi şaşırtmayı başardı. Bildiğiniz gibi Sadakatsiz dizisinin başrol kötü kadını Derin, birçok kişinin azılı düşmanı! Sosyal medyada Derin karakterine edilen küfür ve hakaretin haddi hesabı yok.

blank

Derin Nefreti!

Sadakatsiz’in yayınlandığı gün Twitter’da Derin karakterine birçok yorum geliyordu. Hatta diziyi takip eden ünlülerimiz de Derin’e ve Volkan’a sık sık laf söylemekten geri durmuyordu. Ancak ünlüler camiasındaki bazı isimlerin nefreti sadece Derin’e değil; aynı zamanda Derin’i canlandıran Melis Sezen’e idi. Cansu Dere, Melis Sezen’le fotoğraf paylaşınca sinirlenen Seren Serengil, Cansu Dere’ye yorum yapmayı ihmal etmedi.

blank

“Ona lütfen pay verme, o senin kocanı ayarttı, yuvanı yıktı. Onu canlandıranı bile yanına alıp fotoğraf çektirme. Temiz kadınların yanından değil semtinden bile geçmemeliler, lütfen şununla fotoğraf çektirme. Beynim yandı gece gece. Kadınla fotoğraf çektirerek onun yaptıklarını alenileştiriyorsun, biz düzgün kadınlar bu pisliklerle savaşmalıyız” diyerek herkesi şaşırtan Sero, daha sonrasında bu tip garip davranışları magazin gündeminde kalabilmek için yaptığını kabul etti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz