Demet Akalın Şimdi de Doktorlara Çattı: Otur Aşı İçin Çalış

Aleyna

Haberler

5 Mayıs 2021

Demet Akalın Şimdi de Doktorlara Çattı: Otur Aşı İçin Çalış

Yorumlarıyla olay yaratan Demet Akalın, yine gündeme bomba gibi düştü. Ünlü şarkıcı, Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programında bu sefer de doktorlara çattı.

Sataşmadan Duramıyor!

Ünlü şarkıcı Demet Akalın’ın sosyal medyada ne kadar aktif olduğunu hepimiz biliyoruz. Paylaşımlarının çoğunda eleştiri yaparak sağa sola sataşan Akalın’ın hedefinde dün Bill Gates vardı. Twitter hesabından yaptığı paylaşımla Bill Gates’e sataşan Demet Akalın gönderisinde “Bill Gates boşanmış. Oğlum virüsle uğraştın o kadar, beddua aldın. Ahh ahhh..” ifadelerine yer verdi.

Demet Akalın’ın bu gönderisine takipçilerinden yorum yağdı. Bu yorumlara da cevap veren Akalın ve takipçileri arasında ilginç diyaloglar yaşandı.

Sayı Farketmez!

blank

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, yalnızca bireysel sataşmalarda bulunmuyor. Geçtiğimiz günlerde 17 günlük tam kapanma dönemini memleketinde veya tatil beldelerinde geçirmek isteyen vatandaşlar için ‘2 milyon kişi sahil beldelerine gitmiş. Kimse param yok demesin’ ifadesini kullanan akalın, takipçileri tarafından oldukça fazla tepki görmüş, bunun üzerine yine aynı platformda yaptığı başka bir paylaşımla özür dilemişti.

Sıra Doktorlara Geldi!

blank

Güzel şarkıcı Demet Akalın’ın sataşmalarından nasibini alanlar, bu sefer doktorlar oldu! Doktorların yaptığı açıklamaları çok negatif bulan Akalın, canlı yayında ‘Şimdiki doktorlar hep negatif! Otur aşı için çalış amca yani, negatif negatif konuşacağına..’ ifadeleriyle doktorlara gönderme yaptı.

Doktorlara sataşan yalnızca Akalın değildi. Geçtiğimiz günlerde şarkıcı ve oyuncu Yeşim Salkım da sosyal medya hesabından, doktor Mehmet Ceylan’ın açıklamalarına cevap vermiş, hatta ateş püskürmüştü. Salkım, Dr. Mehmet Ceylan’ın aşı ile ilgili söylemlerine ‘Sizi dava ederim! Siz biraz az konuşun bence. Ne kadar şöhret mereklısısınız, ekranlardan inmiyorsunuz. Hangi ara doktorluk yapıyorsunuz merak ediyorum’ ifadeleriyle tepki göstermişti.

Bir Özür Daha mı?

blank

Önce sataşıp, linç edilince özür dilemeyi de ihmal etmeyen ünlü şarkıcı Demet Akalın, bu sefer sert kayaya çarpmış gibi görünüyor. Akalın’ın bu söylemleri kaynayıp gidecek mi yoksa şarkıcıya bir özür daha mı diletecek, bekleyip göreceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz