Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel Tam Dudak Dudağa Gelecekken Öyle Bir Şey Oldu ki… Baht Oyunu 5. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Haberler

7 Temmuz 2021

Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel Tam Dudak Dudağa Gelecekken Öyle Bir Şey Oldu ki… Baht Oyunu 5. Bölüm Fragmanı

Kanal D’nin yeni yaz dizilerinden olan Baht Oyunu sezona başlar başlamaz izleyicilerin dikkatini çekmeyi başaran dizilerden birisi oldu. Başrollerinde Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel’in yer aldığı Baht Oyunu 5. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte son bölümde yaşananlar ve fragmana ilişkin detaylar!

Baht Oyunu 4. Bölümde Neler Oldu?

Geçtiğimiz bölümde Bora sürekli hissettiklerinden ve Ada’dan kaçmaya çalışırken bir şekilde Ada’yı hep karşısında bulur. Elif’in Ada’ya olan düşkünlüğü ise daha sık bir şekilde Bora’nın evine gitmesine neden olur. Diğer yandan Rüzgar’ın Tuğçe’ye evlenme teklif etmesi sonucunda büyük bir hayal kırıklığı yaşayarak işine ve kariyerine odaklanmaya karar verir. Bora’nın Ada’ya olan ilgisini fark eden Ali bu şüphelerini onunla paylaşır ancak Bora bu iddiayı kesin bir şekilde reddeder ve Ada ile arasına mesafe koymaya çalışır.

blank

Ada ise Bora’nın bu mesafelenmesinden dolayı işi için endişelenerek Tuğçe’den yardım ister. Bu esnada Bora eski kız arkadaşı olan Fulya ile buluşmaya giderken Tuğçe ve Ada da onun peşinden giderler. Bu karşılaşma esnasında ise Ada ve Fulya arasında hiç beklenmeyen bir gerginlik yaşanır.

Baht Oyunu 5. Bölüm Fragmanı

Baht Oyunu 5. bölüm fragmanında Bora’nın Ada’ya olan tavırları daha normalleşmiş görünür. Hatta mesafe koymaya çalışmasına rağmen Ada’ya daha kibar davranmaya başlar. Bu esnada Bora şirkette yazılacak yeni yazıyı Ada ile yazacağını söyleyince Tuğçe ve Rüzgar bu duruma anlam veremez ve hatta Tuğçe tek kelimeyle çıldırır.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz