Gökhan Alkan Hem Sevgilisi Nesrin Cavadzade’nin Fotoğrafını İfşa Etti Hem de Tuhaf Övgülerle Herkesi Şaşırttı

Aleyna

Haberler

7 Temmuz 2021

Gökhan Alkan Hem Sevgilisi Nesrin Cavadzade’nin Fotoğrafını İfşa Etti Hem de Tuhaf Övgülerle Herkesi Şaşırttı

Aşk ve entrikanın efsane dizisi Yasak Elma’nın Kerim’i ve bir zamanların Şahika’sının ilişkileri sosyal medyada takip edilen ilişkiler arasında. Hem güzelliği hem de başarılı oyunculuğu ile gönülleri fetheden Nesrin Cavadzade, Gökhan Alkan’ın da gönlünü fethedince bakın nasıl paylaşımlar nasıl mesajlar geliyor güzel oyuncuya. İşte Gökhan Alkan’ın sevgilisi Nesrin Cavadzade için söylediği sözler!

Yasak Elma ile Gündeme Geldiler

YASAK ELMA NESRİN CAVAZDADE

Yasak Elma dizisinde Şahika karakterine hayat veren ve senaryo gereği ölerek diziden ayrılan Nesrin Cavadzede, bir süre önce dizide tanıştığı Gökhan Alkan ile aşk yalamaya başlamıştı. Gökhan Alkan ise Kerim karakteri ile diziye katılmış ancak Kerim karakteri hapse girince o da diziden ayrılmıştı. Ancak bu ayrılık gerçek hayattaki beraberliklerine engel olamadı tabii ki.

Ayrıldılar İddiaları

NESRİN CAVADZADE GÖKHAN ALKAN

Her ikisi de sosyal medya ve magazin dünyasının takip edilen simalarından olduğundan çiftin bir süre birlikte görünmemeleri ayrıldılar iddialarının ortaya atılmasına neden olmuştu. Hatta normalde sosyal medyalarından birbirleri için romantik paylaşım yapan ikilinin bu paylaşımlara da ara vermeleri kuşkuları iyice artırmıştı. Ancak yaşanan başka bir gelişme ile ikilinin ilişkilerinin bitmediği ancak zorunlu bir şekilde ayrılık yaşadıkları ortaya çıktı.

Meğer İş İcabı Ayrılık

NESRİN CAVADZADE GÖKHAN ALKAN

Gökhan Alkan’ın çekimleri ATV için yapılan, başrolü Merve Çağıran ve Yağmur Tanrıversin ile paylaştığı Kalp Yarası dizisinin çekimleri için Antakya’da olması gerekiyormuş. Çekimler nedeniyle bir süredir Antakya’da olması gereken Alkan, bundan dolayı sevgilisi Nesrin Cavadzade ile ayrı kalmak durumunda kalmış. Hatta Nesrin Cavadzade, tatil dönüşü muhabirlerin “Gökhan beyle tatile çıkmayı düşünüyor musunuz?” sorusuna “Gökhan bey çalışıyor. Antakya’da çalışıyor.” yanıtını vererek ayrılmadıklarını ortaya koymuştu.

Beklenen Paylaşım Geldi!

Ve sonunda Gökhan Alkan’dan beklenen iltifat dolu paylaşım geldi. Sevgilisinin çocukluk fotoğrafını yayınlayan Gökhan Alkan oldukça romantik ve duygusal bir mesajla paylaşımını yapmış. Ama paylaşımda tuhaf övgüler de kullanmadı değil hani. Örneğin “Yok burunlum” gibi bir iltifatı da yeni duyduk açıkçası… “Mahzun bakışlım, yok burunlum. Sonsuz bahtiyarlık siyah incilerinde kaybolmak. Ve alnından çıkıpla çıkmamak arasında kararsız kalmış bebek saçlarını koklamak.” Sonuç itibariyle ikili için herhangi bir sorun olmamasına sevindik. Mutlulukları daim olsun…

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz