Sinem Kobal – Demet Özdemir Krizinde İkinci Perde: Sebebi 750 Bin TL’lik Anlaşma mı?

Aleyna

Haberler

7 Temmuz 2021

Sinem Kobal – Demet Özdemir Krizinde İkinci Perde: Sebebi 750 Bin TL’lik Anlaşma mı?

Sinem Kobal ve Demet Özdemir arasında geçmişe dair bir rekabet olduğu herkesin malumu. Ancak Sinem Kobal’ın bu rekabetin rövanşını bu şekilde alacağını hiç kimse beklemiyordu. İşte Demet Özdemir ve Sinem Kobal arasındaki geçmişten gelen gerilim ve Kobal’ın son hamlesi!

Kobal’ın Gözde Çift Tarifesi Tutmadı

2016 yılında Kenan İmirzalıoğlu ile evlenen Sinem Kobal, şöhretlerinin birleşiminden kaynaklı olarak gözde çift olmanın avantajlarını yemek isteniş ancak bu konuda başarılı olamamıştı. Evlendikten hemen sonra gerek yer aldığı dizilerde gerekse de reklam yüzü olduğu markalarda fiyatını iki katına çıkarmıştı. Daha önce bölüm başı 50 bin TL aldığı dizideki ücretini bir anda iki katına katlamış hata bu stratejiyi ünlü markaların tanıtımları için de uygulamaya çalışmıştı. Ancak maalesef stratejisinin sonuçları beklediği gibi olmamış, hatta elindeki işlerden de olmuştu.

Sinem Out Demet In

Sinem Kobal ve Demet Özdemir arasındaki gerilimin nedeni ise tam da bu konuya dayanıyor. Sinem Kobal açıkladığımız gibi bir anda aldığı ücretleri iki katına çıkarmaya çalışırken markaların imdadına Demet Özdemir yetişiyor. O dönemlerde Garnier’in reklam yüzü olan Sinem Kobal’a firmadan 500 bin TL ödeme yapılmış ancak ikinci yıl bu rakam 750 bin TL’ye çıkmıştı.

blank

Bunun üzerine üçüncü yılda daha fazla artış yapmak istemeyen firma çözümü çok yakınlarda bulmuştu. Üçüncü yıl reklam yüzü olarak marka Demet Özdemir ile 250 bin TL’ye el sıkıştı. Böylelikle Sinem Kobal hem 750 bin TL’den hem de işinden olmuş oldu.

Saçlar Bir İntikam mı?

Son olarak bugün sosyal medyaya saç rengindeki değişiklikle gündem olan Sinem Kobal, öncelikle gören herkesi şaşırttı. Son dönemde herkes saçını sarıya boyatırken Sinem Kobal ise rengini koyulaştırmıştı. Ancak daha önemli bir detay vardı ki, o da Sinem Kobal’ın resmen Demet Özdemir’e dönüşmüş olması.

Artık bu bir tesadüf müdür bilinmez ama resmen Sinem Kobal ve Demet Özdemir krizinde ikinci perde başlamış durumda diyebiliriz. Ne dersiniz, sizce de birbirlerine çok benzememişler mi?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz