Kadir Doğulu ve Serra Arıtırük’lü Aşkın Tarifi Dizisinde Oyuncular Mahvoldu! Erken Final Yolda mı?

Aleyna

Haberler

7 Temmuz 2021

Kadir Doğulu ve Serra Arıtırük’lü Aşkın Tarifi Dizisinde Oyuncular Mahvoldu! Erken Final Yolda mı?

Kanal D’nin sevilen yaz dizilerinden birisi olan Aşkın Tarifi dizi ekibinden öyle bir fotoğraf geldi ki, görenler “Acaba dizi erken final yolunda mı?” diye düşünmekten kendini alamadı. Başrollerinde Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk’ün bulunduğu dizinin final yapıp yapmayacağına dair henüz herhangi bir açıklama yapılmadı. İşte detaylar!

Erken Final mi?

Aşkın Tarifi dizisinin oyuncuları acaba daha şimdiden dökülmeye mi başladı? Yoğun set çalışmalarının dizi setlerinde çok büyük problem olduğunu birçok dizi oyuncusundan duyuyoruz elbette. Ama daha başla başlamaz gelen bu fotoğraflar “Acaba dizi final yolunda mı?” dedirtti.

“İdil Ses Ver”

blank

Serra Arıtürk, Instagram hesabından yaptığı bir story paylaşımı ile çekimler esnasında ne kadar yorulduklarını eğlenceli bir şekilde göstermeye çalışmış. Paylaşımında rol arkadaşı İdil Sivritepe ile şakalaşan Arıtürk,, “İdil ne durumdasın?” diye bir soru yöneltiyor. İdil Sivritepe cephesinden ise o hiç gelmeyen cevap zaten arkadaşının ne durumda olduğunu gösterir nitelikte.

İzleyiciler Aşkın Tarifi’ni Beğendiler

blank

Sezon finali yapan dizilerin ardından eğlenceli bir yaz dizisi oalarak yayın hayatına başlayan Aşkın Tarifi gerek senaryosu gerekse de oyuncuların sempatikliği ile belirli bir izleyici sayısına ulaşmış durumda. Her ne kadar yoğun set çalışmaları ve mesaileri ile yoruluyor olsalar da ekibin birbiri ile olan diyalogları ve samimiyetleri dizinin akışına da yansıyor doğrusu.

Setteki Uyum Metabolizmalarına da Yansımış!

naz fırat aşkın tarifi

Geçtiğimiz günlerde dizi ekibi ve Kadir Doğulu ile oldukça uyumlu anlar yaşadığını anlatan Serra Arıtürk, ayrıca eğlenceli anlar geçirdiklerinden de bahsetmişti. Özellikle Kadir Doğulu ile güzel bir uyum yakaladıklarını söyleyen güzel oyuncu “Çekimler sırasında mutfakta çok zaman geçiriyoruz. Bazı zamanlar yemek kokuları bizi mest ediyor. Çoğu zaman Kadir ile aynı anda birbirimize bakıp acıktık deyip yemek yemeye başlıyoruz. Artık neredeyse metabolizmalarımız bile aynı çalışıyor” şeklinde bir açıklama yapmıştı.  

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz