Az Kalsın Camdan Atlayacaktı! İrem Derici Kankası Kerimcan Durmaz’ın Peşimde Klibini Çığlık Çığlığa İzledi

Aleyna

Haberler

4 Mart 2021

Az Kalsın Camdan Atlayacaktı! İrem Derici Kankası Kerimcan Durmaz’ın Peşimde Klibini Çığlık Çığlığa İzledi

Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz, ilk şarkısı “Peşimde” için çektiği kliple herkesi çok şaşırttı. Ama en çok şaşıran kişi kankası İrem Derici oldu!

Kerimcan Durmaz

DJ ve sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz, 2015’te Snapchat ve Periscope gibi uygulamalarda yaptığı paylaşımlarla tanınmaya başladı. Aynı zamanda makyözlük yapan Kerimcan Durmaz, epey uzun süre de DJ olarak çalıştı.

Kerimcan Durmaz

Malum, ünlüyseniz yapmanız şart olan bazı işler de var, tasarımcılık ya da kozmetik markası çıkarma gibi! Kerimcan Durmaz, tabii ki bu işe de el atarak kendisine ait bir kozmetik markası da çıkardı.

Ama yaptığı hiçbir iş “Peşimde” klibinin yaptığı etkiyi yaratmadı. Bu klip sayesinde Kerimcan Durmaz yeniden doğdu diyebiliriz!

Ortalığı Fena Salladı

Kerimcan Durmaz, ilk şarkısı Peşimde için çok uzun süredir ABD’de çalışıyordu. Los Angeles’a giderek dünyanın en iyi dans ekiplerinden biriyle çalışan Kerimcan Durmaz, bu iş için çok ciddi para harcadığını ifade etti. Çok yakında yayında olacağı söylenmesine rağmen klipten 2 ay ses seda çıkmayınca, herkes bu işin yattığını düşündü. Ama durum hiç de öyle değildi. Aleyna Tilki’nin “Retrograde” klibiyle aynı gün yayına giren “Peşimde”, rakibini fena solladı.

Nasıl sollamasın ki? Yıllardır Türkiye’de bu derece cesur ve özenle çekilmiş bir klip görmüyoruz! “Retrograde” ve “Peşimde”nin tek ortak noktası auto-tone kullanma işini biraz abartmaları. “Retrograde”in düzenlemesi bir demo kaydı gibi, bu yüzden çoğu kişiye göre “Peşimde” daha dinlenesi bir şarkı! Ama “Peşimde”nin asıl vaadi klip ve görsellik, bu konuda da fazlasıyla başarılı. Gördük ki, İrem Derici de aynı şeyi düşünüyor!

Çığlık Çığlığa İzledi

İrem Derici

Ünlü şarkıcı İrem Derici, Kerimcan Durmaz’ın yakın arkadaşı. Öyle ki, Kerimcan Durmaz’ın son dönemde sürekli başına bela açması bile ikiliyi birbirinden uzaklaştıramadı. “Peşimde” için bir destek de İrem Derici’den geldi tabii ki, ama bu biraz farklı bir destek oldu!

Kerimcan Durmaz, arkadaşına klibi ilk izlettiğinde neler olduğunu paylaştı. Klibin sonundaki herkesi coşturan görüntü, İrem Derici’yi az kalsın camdan atlatacaktı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz