Ortak Noktaları Sadece Titizlik Değil! Ezgi Mola Masumlar Apartmanı’nda Oynadığı Safiye’ye Çok Benziyor

Aleyna

Haberler

4 Mart 2021

Ortak Noktaları Sadece Titizlik Değil! Ezgi Mola Masumlar Apartmanı’nda Oynadığı Safiye’ye Çok Benziyor

Ünlü oyuncu Ezgi Mola, “Masumlar Apartmanı” dizisinde oynadığı Safiye karakterine biraz benziyor sanki! Meğer o da hiçbir şeyi atamıyormuş.

Masumlar Apartmanı

TRT 1’n rating şampiyonu dizisi “Masumlar Apartmanı”, son haftalarda biraz düşüşe geçse de seyircinin göz bebeği olmaya devam ediyor. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun İçi” kitabından uyarlanan dizi, sevgisiz büyümenin açtığı yaralarla uğraşan ve psikolojik rahatsızlıkları olan kardeşleri konu alıyor. Bugüne kadar televizyonda pek izlemediğimiz bir senaryo, muhteşem oyunculuk performanslarıyla birleşince dizinin başarısı çok da sürpriz olmuyor!

Masumlar Apartmanı oyuncuları

Diziyi sürükleyen karakterlerse diğer projelerin aksine “esas kadın” ve “esas erkek” değil! İlk bölümden beri her karakterin öyküsü ayrı ayrı dikkat çekse de, en büyük takdiri kız kardeşleri oynayan Ezgi Mola ve Merve Dizdar topluyor.

Safiye’yi Oynamaya Yatkınmış!

Ezgi Mola

Ezgi Mola’yı yıllardır bir dizide izlememiştik. Hep sıra dışı bir proje beklediğini söyleyerek teklifleri reddediyordu. Söylenene göre sevilen dizi “Ufak Tefek Cinayetler”i bile reddetmişti! “Masumlar Apartmanı”, onu yıllar sonra takıntılı, zaman zaman dünyayı çevresindekilere zindan eden ama büyük yaralar taşıyan Safiye’yi oynaması için ikna etti.

Ezgi Mola

Dizi başlayınca anladık ki, Ezgi Mola oynadığı karaktere biraz benziyor! Tabii ki takıntılı ve çevresindekilere düşmanca davranan biri değil ama titizlik konusunda o da bir dünya markası. Zaman zaman o da bunu vurguluyor ve espriler yapıyor.

Setten gelen son videoyla anladık ki, Safiye ve Ezgi Mola’nın bir ortak özelliği daha varmış!

O da Biriktiriyormuş

Ezgi Mola ve Merve Dizdar

Merve Dizdar ve Ezgi Mola’nın sette özel odasının olduğunu geçen gün yaşanan “krizle” öğrenmiştik.

Esra Ruşan, bu kez Ezgi Mola ve Merve Dizdar’ı “öğrenci yurdu stili” ile yemek yerken bastı! Gördük ki, Ezgi Mola da Safiye gibi hiçbir şeyi atamıyormuş.

Ezgi Mola, eve sipariş verdiğinde gelen servisleri biriktirip sete bile getiriyormuş. “Şehrazat Kebap” servisiyle Bergüzar Korel’e de selam çakan Ezgi Mola, “Atamam hiçbir şeyi” diyerek rolüyle benzerliğini ortaya koyan bir pot kırıyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz