Şeyma Subaşı Sevgilisine Sürpriz Pastayla İlan-ı Aşk Etti ve Herkese Meydan Okudu: “Yeni bir döneme girdim!”

Aleyna

Haberler

4 Mart 2021

Şeyma Subaşı Sevgilisine Sürpriz Pastayla İlan-ı Aşk Etti ve Herkese Meydan Okudu: “Yeni bir döneme girdim!”

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, “doğru kişi” dediği sevgilisi Mohammed Al Saloussi’ye bir kez daha ilan-ı aşk etti. Ama bu kez bir pastayla!

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’yla yaşadığı aşkla hayatımıza girdi. Bu aşk başladığında Şeyma Subaşı henüz 20’sinde bile değildi ve Acun Ilıcalı evliydi. Ama her şeye rağmen 10 yılı aşkın bir süre bu ilişkiyi sürdürdüler.

Acun llıcalı Şeyma Subaşı

2017’de başlayan evlilikleri sadece 1 yıl sürdü. Hem de boşanmaları Şeyma Subaşı, “Bir elmanın iki yarısıyız“, “Acun bana çok aşık, çok çok aşık” gibi demeçler verdikten 2-3 ay sonra gerçekleşti!

Şeyma Subaşı

Çok geçmeden Şeyma Subaşı’nı İtalyan DJ Guido Senia’yla birlikte görmeye başladık. Ama bu ilişki karantina ve pandeminin yıktığı aşklardan biri oldu. İki ay önce de Şeyma Subaşı’nın “peri masalı” başladı!

“No nazar please”

Şeyma Subaşı’nın yeni bir ilişkinin arifesinde olduğu yaz aylarından beri konuşulan bir şeydi. Ünlü isim, ocak ayında bir “peri masalı” yaşadığını duyurdu ve akıllara zarar bir ricada bulundu: “No nazar!

Şeyma Subaşı Mohammed Al Saloussi

Önceleri, sevgilisinin yüzünü ve kimliğini gizlemeye çalışan Şeyma Subaşı, bu tavrını çabucak bir kenara bıraktı! Artık ondan günaşırı “büyük aşk” paylaşımları görmeye başladık. Bu seferki ilan-ı aşk ise garip bir pasta aracılığıyla geldi!

Bu Kez Sürpriz Şeyma Subaşı’ndan

Şeyma Subaşı, bu paylaşımında bir aşk destanı yazmayı tercih etti. “Meedo” diye hitap ettiği sevgilisini sürpriz bir mekana suşi yemeye götüren ünlü isim, gecenin sonunda onu “dünyanın en mutlu insanı” yapan bir pasta hazırlattı.

Pastayı görünce sevgilisinin meşhur emojide olduğu gibi gözlerinden kalpler çıkarttığını söyleyen Şeyma Subaşı, “Bu küçük sürpriz bile onun benim için ne kadar önemli olduğunu hissettirdi” dedi. Ama gösteriş yapmayı da ihmal etmedi: “Onun bana yaptığı pek çok sürprizden bahsetmek bile istemiyorum lol?”

şeyma subaşı

Her fırsatta vurgulayıp eski aşklarına nispet yaptığı cümleyi de ekledi tabii ki: “Umarım, herkes gerçek aşkını bulur!

Yeni Bir Dönem!

Şeyma Subaşı

Şeyma Subaşı, gelişimini görmek için tekrar günlük tutmaya başladığını da anlattı. Her günü daha heyecanlı, daha huzurlu ve daha çılgın geçiyormuş. Huzur kelimesi biraz sırıtıyor sanki!

Şeyma Subaşı

Öte yandan, Şeyma Subaşı bir çeşit meydan okumaya da girişti: “Her zaman burada olacağım. Yıllardır olduğu gibi samimi ve GERÇEK Şeyma’yı paylaşıp pozitif enerji yayacağım. Aslında, yeni bir döneme girdik. Şeyma’nın peri masalına hoş geldiniz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz