Alişan’ın Evinde “Kriz” Var! Buse Varol Oğlu Burak’ın Minik Kardeşini Kıskandığı Anları Paylaştı

Aleyna

Haberler

4 Mart 2021

Alişan’ın Evinde “Kriz” Var! Buse Varol Oğlu Burak’ın Minik Kardeşini Kıskandığı Anları Paylaştı

Ünlü şarkıcı Alişan ve eşi Buse Varol, aile hayatlarıyla ilgili paylaşımlara devam ediyor. Meğer abisi Burak, kardeşini hafiften de olsa kıskanmaya başlamış!

Buse Varol ve Alişan

Ünlü şarkıcı Alişan, “müzmin bekar” unvanından “Dostlar Mahallesi” setinde aşık olduğu Buse Varol sayesinde kurtuldu. Buse Varol, Alişan’ın hayatına adeta sihirli bir değnekle dokundu.

Alişan Buse Varol Burak Eliz

Kısa sürede evlenmeye karar veren mutlu aşıklar, evliliklerinin ilk yılında da oğulları Burak’a kavuştu. Geçen ay kızları Eliz’in dünyaya gelişiyle birlikte ailenin mutluluğu daha da büyüdü. Baksanıza, tam bir “ideal aile” oldular!

Burak “Abi” Oldu

Alişan, Buse Varol, Burak ve Eliz

Böylece, henüz 2 yaşında olan Burak da abi oldu! Burak abi, kardeşini çok seven ve onu görünce yüzünde güller açıyor. “Abilik görevlerini” de layıkıyla yerine getiriyor. Kardeşi için dualar okumaya bile başlamış!

Ama Buse Varol’un son paylaşımlarında, minik Burak’ın hafiften de olsa kardeşini kıskandığını gösteren işaretler vardı! Örneğin, Burak kardeşi banyo yaptıktan sonra Eliz’in tadına bakmak için onu ısırmaya yeltenmişti.

Bu duruma “Ne sevimli” deyip geçmiştik ama Burak, gerçekten de Eliz’i kıskanıyor gibi görünüyor!

Eliz Stili Oturuş

Buse Varol Burak

Malum, Burak’ın kreş yaşı geldi. Her gün birkaç saat yaşıtlarıyla beraber vakit geçirip oyun oynamaya başladı. Kreşe de genelde annesi Buse Varol’la beraber gidiyor. Hatta “okul yolu” videoları Buse Varol için artık bir klasik! Çünkü Burak’ın pusetine oturup eğlendiği anlar sosyal medyada çok izleniyor. Ama Burak son günlerde biraz kardeşine özendi. Artık Eliz gibi pusete ters oturmak istiyormuş!

Buse Varol Burak

Yaşları birbirine çok yakın olan iki çocukla uğraşmak zor. Hele de bu kadar küçük çocuklarla! Neyse ki Buse Varol ve Alişan bu işin üstesinden gelmeyi başarıyor. Bu mutlu aileye daha nice sağlıklı ve huzurlu günler diliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz